12 رفتاری که خیانت همسر را نشان می دهد | راه آسان تشخیص خیانت

خیانت همسر

شما فکر می کنید همسرتان در حال خیانت است اما چگونه می توانید به طور قطعی بدانید؟ از کجا می دانید همسرتان خیانت می کند؟ معمولاً ، اگر این سوال را می پرسید ، قبلاً  قربانی خیانت همسر شده اید ، یا حداقل اینکه در روابط شما مشکلی پیش آمده است.

10 نشانه خیانت همسر در زندگی مشترک

علائم خیانت همسر در هر رابطه ای متفاوت به نظر می رسد ، اما برخی از موضوعات مشترک وجود دارد که می توانید به دنبال آنها باشید. اول و مهمترین ، من این را به شما می گویم: اگر دلتان به شما بگوید که همسرتان خیانت می کند ، ممکن است درست باشد. با این اوصاف ، ممکن است بخواهید پیش از مقابله با شخصیت مهم دیگر در مورد رفتار آنها ، شواهد دیگری جمع آوری کنید. علائم رایج خیانت همسر که ممکن است بخواهید به دنبال آنها باشید عبارتند از:

افزایش توجه به ظاهر و آراستگی

اگر همسرتان ناگهان شروع به ورزش و تغذیه سالم می کند ، این می تواند نشانه آن باشد که آنها سعی می کنند برای شخصی جذاب تر به نظر برسند (احتمالاً شما ، اما شاید هم یک فرد دیگر!). اگر آقایی در یک مهمانی شروع به پوشیدن شلوار جین با جوراب و پیراهن مد روز می کند ، ناگهان عطر بوی شنل استفاده می کند این ممکن است نشان دهنده یک رابطه باشد.

استفاده مخفیانه از تلفن یا رایانه

خیانت کاران تمایل دارند که بیشتر از گذشته از تلفن و رایانه خود استفاده کنند و از آنها محافظت کنند گویا زندگی آنها به این امر وابسته است. اگر تلفن و لپ تاپ شریک زندگی شما قبلاً هرگز به گذرواژه احتیاج نداشتند و اکنون نیز نیاز دارند ، این نشانه خوبی نیست. اگر شریک زندگی شما به طور ناگهانی شروع به حذف متن و پاک کردن تاریخچه مرورگر خود به طور روزانه می کند ، این نشانه خوبی نیست. اگر شریک زندگی شما هرگز از داشتن تلفن خود صرف نظر نمی کند ، حتی هنگام دوش گرفتن آن را به داخل حمام می برد ، این نشانه خوبی نیست. اگر می خواهید تلفن شریک زندگی خود را مرور کنید و او پاسخ منفی می دهند ، این نیز یک مشکل است. راستش ، چه چیزهایی ممکن است وجود داشته باشد - غیر از اطلاعات مربوط به تولد غافلگیرکننده شما - که آنها می خواهند مخفی نگه دارند؟

خیانت همسر

قابل دسترس نیستند!

اگر همسرتان شما را فریب می دهد ، احتمال اینکه پاسخگوی تماس های شما باشد و به متن شما پاسخ دهد ، کمتر است. ممکن است بهانه هایی با صدای قانونی بشنوید که آنها در یک جلسه بودند ، در حال رانندگی بودند ، در یک "منطقه مرده" بودند و نمی دانستند که شما سعی می کنید با شما ارتباط برقرار کنید. اگر شریک زندگی شما در هنگام تأخیر کار یا یک سفر کاری غیرقابل دسترسی است ، این نشانه بدی است.

رابطه جنسی به طور قابل توجهی کمتر ، یا بیشتر یا متفاوت می شود

هم کاهش و هم افزایش میزان فعالیت جنسی در روابط شما می تواند نشانه خیانت همسر باشد. رابطه جنسی کمتر به این دلیل اتفاق می افتد که همسرتان روی شخص دیگری متمرکز شده است. افزایش رابطه جنسی نیز رخ می دهد زیرا آنها سعی می کنند خیانت را بپوشانند. نشانه احتمالی دیگر خیانت این است که رابطه جنسی شما و همسرتان از نظر عاطفی کمتر است. یکی دیگر از علائم احتمالی این است که شریک زندگی شما در حال وارد کردن تکنیک ها و فعالیت های جدید در زندگی جنسی شما است. تا آنجا که ممکن است از آن لذت ببرید ، این امکان وجود دارد که آنها خارج از روابط شما ترفندهای جدیدی یاد بگیرند.

 نسبت به شما و رفتارتان ایرادگیر شده است

افراد خائن تمایل دارند رفتار خود را (در ذهن خود) منطقی جلوه دهند. یکی از روش های این کار این است که تقصیر را به گردن شما بیندازند. آنها به خود می گویند که شما مانند آن زمان که با شما ازدواج کرده اند به نظر نمی رسید ، یا در اتاق خواب به اندازه کافی ماجراجو نیستید ، یا از همه کارهای شگفت انگیزی که برای شما انجام می دهند قدردانی نمی کنید ، بنابراین آنها لیاقت داشتن کمی روابط سرگرم کننده در جای دیگر دارند. غالباً ، توجیهات داخلی آنها برای خیانت به بیرون درز می کند و آنها رفتار قضاوتی نسبت به شما و روابط شما دارند. اگر به طور ناگهانی به نظر می رسد کاری که انجام می دهید درست نیست ، یا کارهایی که قبلاً به طور ناگهانی شریک زندگی شما را آزار نمی داد ، انجام می دهد یا انگار از شما دور می شود ، این می تواند نشانه قوی خیانت باشد.

تغییر برنامه های زندگی

وقتی همسرتان - که هرگز تا دیروقت کار نکرده است - ناگهان نیاز به دیر کار کردن داشته باشد و این اتفاق بیشتر و بیشتر اتفاق می افتد ، ممکن است دروغ بگویند. اگر همسرتان هرگز در یک سفر کاری نبوده و ناگهان نیاز به سفر برای کار پیدا کرده است ، این می تواند نشانه ای باشد که آنها آخر هفته با یک فرد دیگر وارد رابطه شده است. تایرهای پنچر، راه بندان، گذراندن وقت اضافی در ورزشگاه و بهانه های مشابه برای تأخیر یا غیبت کلاً ممکن است خیانت همسر را نشان دهد. یک همسر خائن ممکن است به طور ناگهانی در مورد برداشتن بچه ها ، تولد و سایر رویدادهای مهم و غیره فراموشکار شود.

رفتار دوستانتان تغییر می کند

در خیانت شما تقریباً همیشه آخرین کسی هستید که به این موضوع پی می برد. دوستان فرد خائن اغلب از همان ابتدا در مورد خیانت اطلاع دارند و دوستان خود شما احتمالاً مدتها قبل از این کار شما را در جریان خواهند گذاشت. این دانش معمولاً باعث می شود که این افراد در اطراف شما احساس ناراحتی کنند. دوستان همسری که خیانت می کند ممکن است سعی کنند از شما دوری کنند یا با شما بیش از حد خوش برخورد باشند. دوستان خود شما ممکن است سعی کنند از مکالمه در مورد رابطه شما جلوگیری کنند و آنها ممکن است با خوشرویی زیاد جبران کنند.

هزینه های غیر قابل توضیح

اگر هزینه های عجیب و غریب در کارت های اعتباری شریک زندگی شما وجود دارد ، یا ناگهان پول کمتری در حساب های بانکی ، بازنشستگی ، حساب های سرمایه گذاری و غیره وجود دارد ، این نشانه احتمالی خیانت است. اگر از شریک زندگی خود در مورد این هزینه ها سوال کنید ، و پاسخ آنها نادرست به نظر برسد ، به احتمال زیاد غیر واقعی است. خیانت هزینه زیادی دارد: هدایا ، سفرها ، شراب و شام ، اتاق های هتل و ... هزینه های خیانت همسر می تواند خیلی سریع جمع شود. اگر برداشت های نقدی زیاد یا شواهدی از خرید از مکانهایی را مشاهده می کنید که به ندرت یا هرگز مراجعه نمی کنید ، نشانه خوبی نیست.

صمیمیت عاطفی کمرنگ شده است

بعد از چند سال ، هیچ رابطه ای به اندازه چند ماه اول شدید نیست. با این اوصاف ، ما تمایل داریم که به مرور پیوند برقرار کنیم و به هم وصل شویم و یاد بگیریم که به اسرار ، خواسته ها و سایر جنبه های مهم زندگی خود اعتماد کنیم. این روند به عنوان ایجاد صمیمیت عاطفی شناخته می شود. بنابراین ، اگر شریک زندگی شما به طور ناگهانی از نظر عاطفی با شما آسیب پذیرتر و صمیمی نیست و به نظر نمی رسد شما از نظر عاطفی آسیب پذیر و صمیمی باشید ، این یک نشانه قوی است که تمرکز او تغییر کرده است.

نشانه های خیانت

وقتی در مورد خیانت سوال می کنید شما منحرف کرده و از آن اجتناب می کند

اگر همسرتان شما را فریب می دهد، مطلقاً آخرین کاری که در دنیا می خواهند انجام دهند این است که در این مورد با شما صحبت کنند. بنابراین وقتی این مبحث را در مکالمه معرفی می کنید ، ممکن است سعی در انحراف و جلوگیری از آن داشته باشند. به طور خلاصه ، شریک زندگی شما تمام تلاش خود را برای هدایت شما به موضوع دیگری انجام می دهد ، یا اینکه آنها تقصیر آنچه را که فکر می کنید و احساس می کنید را به گردن شما می اندازند. اگر با شریک زندگی خود در مورد خیانت صحبت کرده اید ، ممکن است با پیامی مانند: "اگر کمی بیشتر به من اعتماد کنید ، شاید اوضاع بین ما بهتر باشد" همانطور که قبلاً گفته شد ، اگر دلتان به شما بگوید همسرتان شما را فریب می دهد ، احتمالاً حق با شماست.

وقت خود را با بچه و کارهای مورد علاقه‌اش نمی‌گذارند

آنها علاقه خود را به کارهای داخل خانه مانند گذراندن وقت با بچه ها ، انجام کارهای خانه و غیره از دست می دهند، زیرا آنها برای رابطه خود به این زمان نیاز دارند و ترجیح می‌دهند به جای این کارها وقت خود را در کنار نفر تازه بگذرانند.

برنامه ها و زمان کار شما را چک می کنند

زن یا شوهر خیانتکار بیشتر از حد معمول در مورد برنامه ها و کارهای شما سوال می کنند، زیرا می خواهند زمان خود را برای روابط پنهانی تنظیم کنند. البته اگر همسر شما از باتدای زندگی مشترک پیگیر کارها و برنامه‌های شماست بهتر است افکار منفی را از خود دور کنید.

لطفا توجه داشته باشید همسر شما می تواند همه این 10 علامت را نشان دهد و همچنان خیانت نکند. اما اینها نشانه هایی است که نشان می دهد مشکلی در زندگی آنها و / یا رابطه شما وجود دارد. این ممکن است خیانت همسر نباشد ، اما تقریباً مطمئناً موضوعی وجود دارد که شما و همسرتان باید درباره آن صحبت کنید. همچنین ممکن است که همسر شما هیچ یک از این ده نشانه را نشان نمی دهد و همچنان خیانت می کند. در هر صورت ، خبر خوب این است که یادگیری در مورد خیانت به طور خودکار نشان دهنده پایان رابطه شما نیست. این به این معنی است که همسرتان اگر بخواهد اعتماد رابطه را بازگرداند ، امور را درست کند و صمیمیت عاطفی و جنسی را دوباره برقرار کند و کارهای زیادی برای انجام دارد.

نشانه های خیانت همسر چیست؟ 

اگر همسرتان به طور ناگهان ظاهرش تغییر کرده، گوشی اش را پنهان می کند، خرج های بدون توضیح دارد و برخلاف گذشته دیروقت به خانه می آید ممکن است در حال خیانت باشد.

 

نظر (0)

بسم الله ، شما اولین نفر باشید.

  1. میتوانید نظرتان را به عنوان مهمان ارسال کنید ، ولی بهتر است ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
0 حرف
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://mamanam.com/