تقویت قوای جنسی | روش‎های طبیعی افزایش میل جنسی مردان و زنان

تقویت قوای جنسی | روش های طبیعی افزایش میل جنسی مردان و زنان تقویت قوای جنسی 💋 روش های طبیعی افزایش میل جنسی مردان و زنان

آیا شما هم به دنبال افزایش میل جنسی خود و همسرتان هستید؟ آیا می خواهید بدون هزینه های هنگفت و داروهای شیمیایی و به روشی سالم میل جنسی خود را افزایش دهید؟ آیا اخیرا میل جنسی شما کاهش یافته است؟ روش‎های مختلفی وجود دارد که شما می‎توانید در زندگی روزمره خود انجام دهید تا میل جنسی خود و همسرتان به میزان قابل توجهی تقویت شود. با مامانم دات کام همراه باشید تا باروش هایی طبیعی میل جنسی خود و همسرتان را افزایش دهید.

یک رژیم طبیعی عمومی برای تقویت قوای جنسی !

تاثیر موز در تقویت قوای جنسی

میوه‎ های خاص را به برنامه غذایی خود و همسرتان اضافه کنید:

شواهدی نشان می دهد که اثربخشی برخی از مواد غذایی میل جنسی را افزایش می دهد؛ بر طبق این نتایج، مصرف این مواد غذایی بر روند سلامت شما هیچ تأثیر منفی نخواهد داشت. به عنوان مثال، انجیر، موز و آووکادو از جمله میوه‎های تقویت‎کننده میل جنسی محسوب می‎شوند که به گروه مواد غذایی "آفروفیزیس" معروف هستند. همچنین، به یاد داشته باشید که مصرف منظم این میوه‎ها می‎تواند ویتامین‎ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن شما و همسرتان را تأمین کند. علاوه بر این موارد، این گروه از میوه‎ها می‎توانند از طریق جریان خون به دستگاه تناسلی شما راه یافته و زندگی جنسی سالمی را برای شما و همسرتان به دنبال داشته باشند. همچنین مصرف هلو نیز از جمله میوه ها برای تقویت قوای جنسی محسوب می شود.

از دیگر مواد غذایی و میوه جات که موجب افزایش میل جنسی می شود می توان به میگو،زنجبیل،فلفل، سیب، موز، روغن فندق، سیر، گیاه گزنه، جو، دارچین، قطره ویتاگنوس (Vitaxnus) یا پنج انگشت اشاره کرد.

شکلات را به برنامه روزانه خود و همسرتان اضافه کنید:

جالب است بدانید که در طول تاریخ، شکلات به عنوان نمادی از میل جنسی شناخته می‎شود. نه فقط به دلیل طعم خوشمزه، بلکه به دلیل قدرت این ماده غذایی در بهبود میل جنسی، شکلات یکی از محبوب‎ترین مواد غذایی در سرتاسر جهان است. طبق نتایج مطالعات اخیر دانشمندان، مصرف شکلات باعث آزاد شدن فنیل اتیل آمین و سروتونین در بدن می‎شود. این مواد نیز می‎تواند اثر آفرودزیازیک در بدن انسان داشته و خلق و خوی شما را بهتر کنند. بر این اساس، می‎توان ادعا کرد که مصرف شکلات بر روی زندگی جنسی زنان و مردان، از دیدگاه روان‌شناختی تأثیر بیشتری دارد.

شکلات و تاثیر آن در افزایش میل جنسی

برخی از گیاهان را به برنامه روزانه خود اضافه کنید:

دفعه بعد که تصمیم گرفتید تا یک شام عاشقانه را برای خود و همسرتان تدارک ببینید، کمی ریحان یا سیر را به وعده غذایی خود اضافه کنید. لازم است بدانید که بوی ریحان حواس انسان را تحریک می‎کند. سیر نیز حاوی مقادیر زیادی آلیسین است که روند جریان خون را در بدن زنان و مردان بهبود می‎بخشد. همچنین، مصرف این گیاهان در افزایش میل جنسی مردان و همچنین به در آقایان مبتلا به اختلال نعوظ کمک شایانی می‎کند. علاوه بر این موارد، عصاره ای که از برگ درخت چینی به نام جینکو به دست می‎آید، نیز یکی دیگر از گیاهان دارویی است که برای درمان اختلال عملکرد جنسی ناشی از افسردگی مورد استفاده قرار می‎گیرد.

برای تقویت قوای جنسی اعتماد به نفس خود را تقویت کنید:

جالب است بدانید که احساس شما نسبت به بدن خود بر نحوه رابطه جنسی شما تأثیر می‎گذارد. داشتن رژیم غذایی ناسالم و عدم فعالیت ورزشی منظم ممکن است باعث شود که شما از خود تصویر ضعیفی داشته باشید. این موارد می‎تواند شما را از داشتن رابطه جنسی سالم و لذت بردن از شریک جنسی خود منصرف کند. بر این اساس، بسیاری از روانشناسان اعتقاد دارند که شما می‎توانید با تغییر دادن تمرکز خود از نقاط ضعف به ویژگی‎های مثبت، عزت نفس و انگیزه جنسی خود را تقویت کنید. همچنین، شما می‎توانید بر لذت‎های تجربه شده در هنگام رابطه‎های جنسی قبلی خود با همسرتان تمرکز کنید.

مدیتیشن و روش‎های کاهش استرس :

مهم نیست که چقدر سالم باشید، استرس بر رفتار جنسی شما تأثیر منفی می‎گذارد. بهتر است به خاطر بسپاریم که زنان، بیشتر از مردان تحت تأثیرات استرس در زندگی جنسی خود قرار می‎گیرند که این امر خود باعث کاهش میل جنسی بانوان می شود. از طرف دیگر، مردان برای رفع استرس خود گاهی از رابطه جنسی استفاده می‎کنند؛ گاهی اوقات نیز ضعف در رابطه جنسی ممکن است باعث استرس مردان شود. برای تسکین استرس خود، شما می‎توانید در دوره‎های ورزشی مانند کلاس یوگا شرکت کنید.

خواب کافی داشته باشید:

کسانی که سبک زندگی فعالی دارند، همیشه وقت کافی برای خواب مناسب را ندارند. همچنین، زندگی شلوغ باعث می‎شود تا زنان و مردان، زمان کافی برای رابطه جنسی با همسر خود نداشته باشند. افرادی که شاغل هستند یا از والدین و فرزندان خردسال خود مراقبت می‎کنند، غالباً خسته می‎شوند؛ این وضعیت می‎تواند منجر به کاهش میل جنسی در آن‎ها شود. با همه این توصیفات، شما می‎توانید انرژی و انگیزه جنسی خود را با چرت زدن در وسط روز و خوردن یک وعده غذایی سالم پر از پروتئین و حاوی کربوهیدرات تقویت کنید.

برای تقویت قوای جنسی رابطه عاطفی خود را کنترل کنید:

بعد از اینکه با شریک زندگی خود مشاجره کردید، احتمالاً تمایلی به برقراری رابطه جنسی با او ندارید. برای زنان، احساس نزدیکی عاطفی با همسر، جهت برقراری رابطه جنسی صمیمی اهمیت فراوانی دارد؛ این بدان معناست که درگیری‎های حل نشده می‎توانند بر روابط جنسی شما تأثیر بگذارندپس با برقراری ارتباط صمیمی با همسر خود برای اعتمادسازی تلاش کنید؛ مهم است که مانع ایجاد نارضایتی در ذهن شریک زندگی خود شویم.

تقویت قوای جنسی با رابطه عاطفی

در مورد وضعیت بدن خود با پزشک مشورت کنید:

در کنار استفاده از رویکردهای طبیعی برای تقویت میل جنسی، صحبت با پزشک متخصص نیز می‎تواند ایده مفیدی باشد. لازم است بدانید که افراد باتجربه می‎توانند به شما در شناسایی مشکلات اساسی بدنتان کمک کنند. همچنین، پزشک معالج شما ممکن است برخی راهکارهای تقویت سلامت جنسی را به شما پیشنهاد کند. این راهکارها ممکن است شامل برقراری ارتباط سالم با شریک زندگی خود، انتخاب شیوه زندگی سالم و معالجه شرایط پزشکی خاص باشد. در نظر داشته باشید که دانستن ریشه مشکلی که بر زندگی جنسی شما تأثیر می‎گذارد، پیدا کردن راه‎حل آن را آسان‎تر می‎کند.

سیگار را ترک کنید:

هر چیزی که موجب انسداد رگ های خونی شود موجب کاهش جریان خون در اندام های تناسلی نیز می شود و به دنبال آن میل جنسی شما کاهش پیدا خواهد کرد.

سیگار باعث کاهش میل جنسی می شود

همسرتان را لمس کنید:

هر موقع از کنار هم رد می شوید هم دیگر را لمس کنید، در آغوش بگیرید یا ببوسید. تماس فیزیکی از جمله راهکارهای طبیعی و موثر در تقویت قوای جنسی محسوب می شود.

او را از نو ببینید:

گاهی ذهن خود را از هر چیز دیگری خاموش کرده و همه تن چشم شوید تا دوباره مثل ایام آغاز آشنایی او را از نو ببینید. با چشم تمام چهره و اندام او را واکاوی کنید، دوباره نگاهش کنید و حس آن دوران را در قلب خود زنده کنید.

راهکارهایی برای افزایش میل جنسی زنان

هورمون درمانی

یکی از اصلی ترین دلایل کاهش میل جنسی زنان عدم تعادل یا به هم ریختن نظم هورمون های زنانه است؛ برای درمان عدم تعادل هورمونی، پزشک هورمون هایی را تجویز می کند که باعث افزایش میل و سلامت جنسی می شوند. البته توصیه می کنیم هورمون درمانی را با توصیه های پزشک مخصوص خود انجام دهید چرا که مصرف خود سرانه ی این نوع داروها می تواند عوارض جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد.

فعالیت بدنی، بهترین روش برای تقویت قوای جنسی زنان

یکی از راهکارهای طبیعی افزایش میل جنسی، افزایش فعالیت بدنی و در نتیجه دلیل کاهش میل جنسی هم کمبود فعالیت بدنی می باشد. بدیهی است که ورزش برای سلامت جسمی ضروری است و به دنبال نتایج بیولوژیکی فعالیت بدنی، میل جنسی نیز افزایش پیدا می کند. می توانید مسیر رفت و آمد روزانه ی خود را به پیاده روی اختصاص دهید، می توانید کمی در خانه برقصید، می توانید در پارک و هوای آزاد بدوید و با وادار کردن بدن به تعریق، نتیجه ی آن را در افزایش میل جنسی خود مشاهده کنید. همچنین با انجام تمرینات لگنی و کگل می توانید لذت جنسی و در نتیجه میل جنسی خود را افزایش دهید.

استرس خود را مدیریت کنید!

استرس همیشه در کاهش میل جنسی به خصوص میل جنسی زنان تاثیر مستقیم دارد، هر چه استرس بیشتری را تجربه کنید، کاهش میل جنسی شما نیز افزایش پیدا می کند. در این مورد می توانید با همسرتان صحبت کنید و از او بخواهید در مدیریت استرس شما را یاری کند. از او پنهان نکنید؛ زیرا خودتان هم می دانید تلاش های او برای تحریک جنسی شما بی نتیجه است و فریب دادن او می تواند برای هر دوی شما استرس زا باشد. می توانید از تمرینات یوگا و مدیریتیشن استفاده کنید، گاهی به طبیعت و فضاهای سبز سری بزنید؛ کمی با حیوانات همنشینی کنید و در صورت امکان از یک حیوان خانگی هم مراقبت کنید. می توانید به علاقه ی همسرتان به خودتان و اینکه چقدر به شما و هم نشینی با شما اشتیاق دارد فکر کنید؛ باید این مورد را امتحان کنید تا بفهمید فکر کردن به علاقه و اشتیاق همسر به شما چقدر می تواند زیبا باشد و موجب کاهش استرس و تحریک جنسی شما شود! صبور باشید، کاهش میل جنسی مقطعی است و زمانی که از لحاظ جسمی و روحی ریلکس شدید میل جنسی شما باز خواهد گشت!

با همسر خود صحبت کنید.

ارتباط روحی خود را با همسرتان بیشتر کنید؛ برای صحبت با او زمان بگذارید و از هر چه که در زندگی روزانه اتفاق می افتد حتی ساده ترین مسائل، با او صحبت کنید. نزدیکی روحی و روانی به همسر خود می تواند از دغدغه های روزانه ی شما کم کرده و ذهنتان را کمی خلوتی ببخشد. این آرامش می تواند به معاشقه برسد و در نهایت یک رابطه ی آرامبخش و عاشقانه را تجربه کنید.

برای افزایش میل جنسی، با همسر خود گفتگو کنید

در رابطه ی خود تنوع ایجاد کنید.

این مورد از بدیهی ترین و مشهورترین راهکارها در افزایش میل جنسی می باشد. تقریبا همه ی افراد متاهل حتی اگر به این مورد عمل نکنند، باز هم می دانند تقویت قوای جنسی به تنوع در رابطه، زمان آن، پوزیشن و حالت های آن، مکان رابطه و نوع شروع و اتمام و ... آن بستگی دارد. این مورد برای زنان بسیار با اهمیت و جذاب است.

مصرف قرص های ضد بارداری را کنار بگذارید!

قرص های ضد بارداری یکی از اصلی ترین عوامل در کاهش ترشح هورمون تستوسترون در بدن، درد در هنگام مقاربت و کاهش میل جنسی است. بیخیال این قرص ها شوید تا میل جنسی شما بهبود یابد.

قرص های ضد بارداری، قاتل میل جنسی

دارو درمانیدر نهایت، اگر با رعایت این مسائل، تاثیر چندانی در میل جنسی خود مشاهده نکرددی می توانید به دارو درمانی و استفاده از داروهای تحریک کننده ی میل جنسی فکر کنید. توجه کنید که مصرف خود سرانه ی این دارو ها می تواند عوارضی را برای میل جنسی و یا حتی سیستم باروری و هورمون های شما به همراه داشته باشد، پس حتما باید توسط پزشکتان تجویز شود.

تقویت قوای جنسی مردان، با رژیم جنسی مردانه!

خانواده ی فلفل ها!

خانواده ی فلفل ها به خصوص فلفل چیلی کاغذی تند، تاثیر انکار ناپذیر و بی نظیری در افزایش میل جنسی مردان دارد. فلفل به دلیل داشتن مقادیر زیادی از ویتامین E که یکی از موثرترین ویتامین ها در تقویت قوای جنسی است، به یکی از سبزیجات محرک میل جنسی شناخته می شود. فلفل تند موجب افزایش سرعت ضربان قلب، علائم تحریک و  تقویت قوای جنسی می شود؛ پس مصرف فلفل تند با افزایش متابولیسم می تواند کیفیت و زمان رابطه ی جنسی شما را تحت تاثیر قرار دهد.

هندوانه، بهترین منبع افزایش میل جنسی آقایان

هندوانه و آقایان!

میتوان اینگونه در نظر گرفت که هندوانه غنی ترین منبع ال-سیترولین یا همان اسید آمینه ی موثر در درمان اختلالات نعوذ مردان محسوب می شود. هندوانه جریان خون را در آلت و اندام های جنسی مردان افزایش داده و موجب تقویت نعوذ می شود.

سالمون بخورید! به ویژه سالمون وحشی!

سالمون وحشی هم یکی دیگر از محبوب های علم تغذیه درمانی در تقویت نعوذ آقایان محسوب می شود. ماهی سالمون وحشی حاوی مقادیر قابل توجه امگا3 و اسید نیتریک است که سندرم متابولیک مردان را درمان و باعث تقویت نعوذ و کلا سفت و سخت شدن بدن مردان می شود. 

آجیل، همکار هندوانه!

آجیل حاوی اسید آمینه اسید ال- آرینین است که مانند هندوانه می تواند نعوذ را بهبود و موجب تدوام زمان آن شود.

آجیل به دلیل دارا بودن منیزیم و اسید چرب های سالم برای شما نعوذ طولانی تر را به ارمغان می آورد. می توانید از آجیل سالم و خام در سالاد سبزیجات و میوه، غذاها، شیر و ماست خود استفاده کنید و از مزایای آن بهره ببرید.

آجیل و میل جنسی مردان

تقویت قوای جنسی با انار شب یلدا!

تا اینجا فهمیدیم که هر چیزی که موجب بهبود جریان خون در بدن باشد موجب تقویت نعوذ است. انار بخورید تا اختلالات نعوذی شما به راحتی درمان شود.

 

آزمون و خطا: در نهایت، جالب است بدانید که روش‎های مختلفی وجود دارد که می‎تواند انگیزه جنسی شما را به طور طبیعی تقویت کند. با این حال، مهم است که هر زوجی، تفاوت‎های خود با دیگران را درک کند؛ ممکن است کمی زمان لازم باشد تا شما به راحتی بتوانید نیازهای جنسی همسرتان را شناسایی کنید. با همه این توصیفات، اگر تصمیم دارید تا از داروهای شیمیایی برای تقویت قوای جنسی خود استفاده کنید، به یاد داشته باشید که اصل رابطه جنسی، تمایل طرفین است. یادآوری این نکته مهم است که اگر مسائل عاطفی بر میل جنسی شما تأثیر می‎گذارد، ممکن است مصرف هیچ قرصی برای بهبود روابط شما جواب ندهد.

ارتباط روحی قوی و تاثیر آن در میل جنسی

 

نظر (0)

بسم الله ، شما اولین نفر باشید.

  1. میتوانید نظرتان را به عنوان مهمان ارسال کنید ، ولی بهتر است ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
0 حرف
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://mamanam.com/