شوهرم بهترین دوست من

شوهرم بهترین دوست من

شوهرم بهترین دوست من است ، گفتن این حرف معنای بزرگی دارد چرا که من دوستان واقعی زیادی در زندگی ام دارم و از آنها بابت همه خوبی هایی که به من کرده اند، ممنونم ، اما باز هم این همسرم است که بهترین دوست من است.
پس تعجبی ندارد که از شنیدن نتایج مطالعات اخیر خوشحال شوم ، که نشان داده اند اگر زن و شوهرها رابطه زناشویی دوستانه ای داشته باشند، زندگیشان شادتر خواهد بود. در حقیقت همراهی این گونه، از عشق و شور جسمانی اهمیت بیشتری برای موفق بودن یک زندگی زناشویی دارد.
حال فرض کنید که همسرتان بهترین دوست شما نباشد، چگونه می توانید به او نزدیکتر شوید؟ مثل هر دوستی دیگری صمیمیت از وقت گذراندن در کنار یکدیگر آغاز می شود.
حداقل دو هفته ای یک بار با همسرتان کار جالبی انجام دهید و فقط خودتان دو تایی این کار را بکنید، سعی کنید در زندگی زناشویی، حداقل روزانه 15 دقیقه در روز برای نشستن و حرف زدن جدا کنید.
در زیر پنج راه حل آورده شده، برای اینکه بتوانید بگویید: "همسرم بهترین دوست من است"

1- برای همسرتان دعا کنید

وقتی برای کسی دعا می کنید حالتی نسبت به آن فرد در شما ایجاد می شود که بیشتر به او اهمیت می دهید، پس هر روز فقط چند دقیقه صرف این کنید که از خدا بخواهید مراقب همسرتان باشد و او را فراموش نکند.

2- شب اول آشناییتان را بازسازی کنید

شب اول آشنایی با همسرتان قطعا تجربه ای فوق العاده برای هردویتان بوده است ، اما این امر برای اینکه باعث صمیمی تر شدنتان بشود نیاز به تازه شدن دارد ، پس به روش های مختلف به بازسازی شب آشنایی بپردازید.

hamsardari-w2_20150820-070436_1.jpg

3- بیشتر با همسرتان صحبت کنید

بله، طبیعتا در طول روز زیاد با همسرمان صحبت می کنیم، اما بیشتر در زمان هایی این کار را می کنیم که می خواهیم امور مربوط به فرزندان، کار و قبض ها خبر بگیریم، پس منتظر مطلب دیگری در این مورد باشید تا بتوانید ارتباط عمیق تر و واقعی تری داشته باشید.

4- رابطه جنسی را با همسرتان در اولویت قرار دهید

برای اینکه بتوانید شوهرتان را به بهترین دوستتان تبدیل کنید، باید ابتدا نیازهای جنسی او را برطرف کنید، تا متوجه شود شما به شادی او اهمیت می دهید. پس اگر تمایلتان به رابطه جنسی با همسرتان کم شده باید تغییری در خود ایجاد کنید، چون رابطه جنسی اتفاقی نیست که فقط در اتاق خواب بیفتد.

5- روی خوبی های همسرتان تمرکز کنید

اگر شما نسبت به همسرتان خشک و بی رغبت باشید، ارتباط دوستانه به احتمال کمتری شکل می گیرد، پس تصمیم بگیرید به جای اینکه دنبال نقاط ضعف همسرتان باشید، بر نقاط قوتش تمرکز کنید.

 

نظر (2)

بسم الله ، شما اولین نفر باشید.
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وخسته نباشید , چه کار میشه کرد که بیتشتر به شوهرمون اهمین دهیم ؟

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام عزیزم , وقتی برای کسی دعا می کنید حالتی نسبت به آن فرد در شما ایجاد می شود که بیشتر به او اهمیت می دهید.

  1. میتوانید نظرتان را به عنوان مهمان ارسال کنید ، ولی بهتر است ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
0 حرف
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://mamanam.com/