امام رضا (ع) : به زنان حامله کندر بخورانید تا فرزندی که در بطن دارند اگر پسر است با هوش و دانا و شجاع و اگر دختر است خوش قیافه و خوش اخلاق گردد.

واحد تبلیغات | موبایل: 09109102122  |  تلگرام : 09370503331

  1. مهمان
  2. قبل از بارداری
  3. چهارشنبه, مارس 01 2017, 11:48 AM
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
4 ماهه باردار هستم كه برونشیت گرفتم. دكتر داروي خاصي را برايم تجويز نكرد. روند درمان اين عفونت چيست؟ چي كار كنم؟ لطفا سريع جواب بدين.
کارشناس 2 مامانم پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
Votes
Undo
به دلیل این که عفونت برونشیتی در بدن زنان باردار، اغلب باکتریایی و ویروسی نیست، بنابراین مصرف آنتی-بیوتیک برای درمان آن موثر نخواهد بود. بنابراین، این نوع برونشیت خفیف را می توان با داروهای خانگی به راحتی درمان نمود. فراموش نکنید كه نوشیدن مقدار زیادی مایعات و انواع نوشیدنی هاي داغ مي تواند سیستم ایمنی بدن مادران باردار را قوی نموده و به آن فرصتی برای ریشه کن کردن ویروس موجود در بدن را بدهد. علاوه بر اين موارد، نفس کشیدن در هوای گرم و مرطوب نیز باعث شل شدن مخاط موجود در فقسه سینه زنان باردار شده و به خروج آن ها کمک می کند، که در درمان سریع بیماری بسیار مفید است. اما اگر علت بروز برونشیت در بدن زنان باردار باکتریایی باشد، تجویز برخی از آنتی بیوتیک های امن توسط پزشک متخصص زنان و زايمان مفيد خواهد بود.
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
آپلود فایل های و یا تصاویر برای این بحث را با کلیک کردن بر روی دکمه آپلود را در زیر. پشتیبانی gif,jpg,png,mp4,mp3,zip,rar
• استفاده در متن • حذف آپلود فایل (حداکثر اندازه فایل: 5 MB)
شما می توانید در پست خود رای گیری قرار دهید. رای گیری در پست شما نمایش داده خواهد شد.
Vote Options
کد امنیتی
برای جلوگیری از ارسال جفنگ توسط رباتها