امام رضا (ع) : به زنان حامله کندر بخورانید تا فرزندی که در بطن دارند اگر پسر است با هوش و دانا و شجاع و اگر دختر است خوش قیافه و خوش اخلاق گردد.

واحد تبلیغات | موبایل: 09109102122  |  تلگرام : 09370503331

  1. مهمان
  2. قبل از بارداری
  3. چهارشنبه, مارس 01 2017, 11:47 AM
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
زني 23 ساله هستم. به تازگي باردار شدم. قبل از بارداري اطلا شانه هايم مشكلي نداشت. اما الان هر روز كه از خواب بيدار مي شم، خشك شدن و درد مي كنن. دليلش چيه؟
کارشناس 2 مامانم پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
Votes
Undo
وضعیت بدنی زنان با شروع دوران بارداری، به طور مداوم در حال تغییر خواهد بود. فرد باردار هم همراه با این تغییرات، دچار شرايط روانی مختلف در بدن خود مي شود، که یکی از آن ها بروز درد در شانه هاي زنان باردار است. همچنین، به دلیل این که رباط های مختلف بدن زنان باردار از جمله رباط زانو، باسن، پشت و گردن و شانه ها، به علت ترشح مواد شیمیایی مخصوص و هورمون های منتشر شده در بدن، شل می شوند تا بتوانند خود را برای انجام عمل زایمان آماده کنند، بنابراین رباط های مختلف بدن مادران باردار نیاز به استراحت کامل دارند. اما، این حالت خطر پیچ خوردگی و وارد شدن فشار به شانه هاي خانم هاي باردار را افزایش داده و باعث بروز درد در این ناحیه از بدن آن ها می شود. همچنين، افزایش ناگهانی وزن زنان در طی دوران بارداری و تغییر وضعیت بدني اين افراد از حالت طبیعی نیز می تواند منجر به بروز فشار بیشتر بر روی شانه های آن ها شده و درد شديدي را در اين ناحيه از بدن به دنبال داشته باشد. علاوه بر نکات ذکر شده، خواب بیش از حد مادران حامله بر روی سمت چپ بدن خود هم مي-تواند باعث افزایش جریان خون به جفت شده و فشار بیشتری را بر روی یک طرف بدن که بر روی زمین قرار داده شده است، وارد کند. در نتیجه، اين شرايط درد شانه هاي زنان باردار را به دنبال خواهد داشت. موقعیت خوبی که برای خوابیدن زنان در طي دوران بارداری پیشنهاد می شود این است که این افراد همیشه در هنگام خواب یک بالش در زیر سمت راست بدن خود قرار دهند.
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
آپلود فایل های و یا تصاویر برای این بحث را با کلیک کردن بر روی دکمه آپلود را در زیر. پشتیبانی gif,jpg,png,mp4,mp3,zip,rar
• استفاده در متن • حذف آپلود فایل (حداکثر اندازه فایل: 5 MB)
شما می توانید در پست خود رای گیری قرار دهید. رای گیری در پست شما نمایش داده خواهد شد.
Vote Options
کد امنیتی
برای جلوگیری از ارسال جفنگ توسط رباتها