امام رضا (ع) : به زنان حامله کندر بخورانید تا فرزندی که در بطن دارند اگر پسر است با هوش و دانا و شجاع و اگر دختر است خوش قیافه و خوش اخلاق گردد.

واحد تبلیغات | موبایل: 09109102122  |  تلگرام : 09370503331

  1. مهمان
  2. قبل از بارداری
  3. سه شنبه, فوریه 28 2017, 11:21 AM
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
زني 30 ساله هستم. اكنون 7 ماهه باردارم. ترشحات بدبويي دارم. ضربان قلبم هم بالا رفته است. آيا کوریوآمنیونیت گفتم؟ علائم اين بيماري كدامند؟ آيا به دكتر مراجعه كنم؟
کارشناس 2 مامانم پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
Votes
Undo
معمولا مشکل کوریوآمنیونیت به طور میانگین در یک تا دو درصد از کل بارداری ها رخ می دهد. فراموش نکنید كه این نوع عفونت باکتریایی مایع آمنیوتیک اطراف جنین را نیز تحت تاثیر قرار می دهد و از نشانه های شایع آن، بروز ضربان قلب بالا، درد در ناحیه رحم، بد بو شدن ترشحات واژن، عرق کردن و بروز تب بالا همراه با لرز است. اگر بیماری کوریوآمنیونیت در طي دوران حاملگی زني رخ دهد، بايد به دكتر مراجعه كند! زيرا دکتر ممکن است انجام عمل سزارین فوری را برای جلوگیری از انتقال عفونت به بدن نوزاد او توصیه کند. البته، دکتر معالج در چنین شرایطی هم بعد از انجام عمل سزارین، آنتی بیوتیک مناسب را برای جلوگیری از افزایش میزان هر گونه عفونت به بیمار خود تجویز خواهد كرد.
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
آپلود فایل های و یا تصاویر برای این بحث را با کلیک کردن بر روی دکمه آپلود را در زیر. پشتیبانی gif,jpg,png,mp4,mp3,zip,rar
• استفاده در متن • حذف آپلود فایل (حداکثر اندازه فایل: 5 MB)
شما می توانید در پست خود رای گیری قرار دهید. رای گیری در پست شما نمایش داده خواهد شد.
Vote Options
کد امنیتی
برای جلوگیری از ارسال جفنگ توسط رباتها