امام رضا (ع) : به زنان حامله کندر بخورانید تا فرزندی که در بطن دارند اگر پسر است با هوش و دانا و شجاع و اگر دختر است خوش قیافه و خوش اخلاق گردد.

واحد تبلیغات | موبایل: 09109102122  |  تلگرام : 09370503331

  1. مهمان
  2. قبل از بارداری
  3. سه شنبه, فوریه 28 2017, 11:21 AM
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
زني 24 ساله هستم كه به تازگي باردار شدم. ويار و تهوع شديدي دارم. مادرم مي گويد كه بايد زنجبیل بخورم. آيا خوردن زنجبیل براي تهوع مفيد است؟ آيا ضرري برايم ندارد؟
کارشناس 2 مامانم پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
Votes
Undo
همانطور که می دانید زنجبیل به عنوان ماده ای شناخته شده است که کمک زیادی به کاهش حالت تهوع در زنان باردار می کند. بنابراین، مصرف آن در طي دوران بارداری می تواند به بهبود وضعیت بیزاری زنان از مواد غذایی کمک زیادی بکند. زنان حامله می توانند برای مصرف زنجبیل، آن را در آب جوش حل کرده و جرعه جرعه در طول روز استفاده کنند. علاوه بر اين موارد، جالب است بدانيد كه اضافه کردن زنجبیل به طور منظم به انواع چای ها و حتی غذاهای اصلی، سالادها و سوپ ها هم می تواند در بین بردن حالت تهوع زنان حامله بسیار مفید باشد. اما بهتر است همه زنان باردار قبل از مصرف زنجبیل با دکتر معالج خود صحبت کرده و امنیت مصرف آن را در دوران بارداری خود بررسی کنند. در واقع، زنان باردار بايد بدانند که مصرف زنجبیل به چه صورتي امن است. همچنین، فراموش نکنید كه مصرف بیش از حد آن مانند سایر مواد غذایی و ادویه ها می تواند باعث بروز عوارض در بدن مادر باردار و جنین داخل رحم او شود.
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
آپلود فایل های و یا تصاویر برای این بحث را با کلیک کردن بر روی دکمه آپلود را در زیر. پشتیبانی gif,jpg,png,mp4,mp3,zip,rar
• استفاده در متن • حذف آپلود فایل (حداکثر اندازه فایل: 5 MB)
شما می توانید در پست خود رای گیری قرار دهید. رای گیری در پست شما نمایش داده خواهد شد.
Vote Options
کد امنیتی
برای جلوگیری از ارسال جفنگ توسط رباتها