امام رضا (ع) : به زنان حامله کندر بخورانید تا فرزندی که در بطن دارند اگر پسر است با هوش و دانا و شجاع و اگر دختر است خوش قیافه و خوش اخلاق گردد.

واحد تبلیغات | موبایل: 09109102122  |  تلگرام : 09370503331

  1. مهمان
  2. قبل از بارداری
  3. سه شنبه, فوریه 28 2017, 10:53 AM
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
مادر بارداري هستم كه مي خواستم در مورد پاروویروس B19 زنان باردار اطلاعاتي به دست آورم. اين بيماري چيست؟ چه تاثيري بر فرزندم دارد؟ لطفا توضيحاتي در اين مورد به من دهيد.
کارشناس 2 مامانم پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
Votes
Undo
ويروس پاروویروس B19 کوچک ترین نوع ویروسي که حاوی DNA می باشد. به همين دليل، اين ويروس می-تواند همه پستانداران، به ويژه زنان باردار را آلوده کند. اعتقاد بر این است که در حالت عادی نمی توان این ویروس را با روش هایی مانند انجماد و ضدعفونی کردن از بین برد، زیرا بسیار مقاوم هستند بیشتر بر سلامت کودکان بین سن 3-15 سال تاثیر می گذارد. با این توصیفات، اگر ويروس پاروویروس B19 بتواند زن بارداري را مبتلا کند، باعث رشد یک بیماری خاص به نام "سندرم گونه سیلی" یا "بیماری پنجم" در طی دوران بارداری او خواهد شد. با این که مبتلا شدن زنان به ويروس پاروویروس B19 در حالت عادی هیچ خطر بهداشتی برای آن ها ندارد، اما ابتلا به این ویروس در طي دوران بارداری ممکن است عوارض خاص دوران بارداری این افراد را به شدت افزایش دهد. همچنين، مبتلا شدن زنان باردار به ويروس پاروویروس B19 می تواند برای سلامت جنین داخل رحم اين افراد هم به شدت مضر باشد.
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
آپلود فایل های و یا تصاویر برای این بحث را با کلیک کردن بر روی دکمه آپلود را در زیر. پشتیبانی gif,jpg,png,mp4,mp3,zip,rar
• استفاده در متن • حذف آپلود فایل (حداکثر اندازه فایل: 5 MB)
شما می توانید در پست خود رای گیری قرار دهید. رای گیری در پست شما نمایش داده خواهد شد.
Vote Options
کد امنیتی
برای جلوگیری از ارسال جفنگ توسط رباتها