امام رضا (ع) : به زنان حامله کندر بخورانید تا فرزندی که در بطن دارند اگر پسر است با هوش و دانا و شجاع و اگر دختر است خوش قیافه و خوش اخلاق گردد.

واحد تبلیغات | موبایل: 09109102122  |  تلگرام : 09370503331

  1. مهمان
  2. قبل از بارداری
  3. دوشنبه, فوریه 27 2017, 11:47 AM
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
زني 27 ساله هستم كه قصد باردار شدن دارم. مي خواستم بدانم كه يك دكتر مشهور با مريض زياد بهتر است يا يك دكتر كم تجربه با سواد به روز؟ لطفا در اين مورد مرا راهنمايي كنيد.
کارشناس 2 مامانم پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
Votes
Undo
اگر به عنوان یک زن حامله می خواهید كه يك پزشك متخصص زنان و زایمان باتجربه و خوب را برای مراجعه خود در طی نه ماه دوران بارداری انتخاب نمایید، می توانید با به اشتراک گذاشتن اين موضوع با برخی از دوستان صمیمی خود، اطلاعات بیشتری را در مورد متخصص مورد نظر و جنبه های مختلف آن به دست بیاورید. در واقع، شما بايد پزشك متخصص زنان و زایماني را انتخاب كنيد كه بتوانید به راحتی، تمایلات جنسی خود و مشکلات بدنتان را با او در میان بگذارید. با توجه به اين توضيحات، يك پزشك متخصص زنان و زایمان باتجربه بايد با استانداردهای ویژه پزشکی مطابقت داشته باشد. علاوه بر اين، همیشه سعی کنید تا یک پزشك متخصص زنان و زایمان مشهور را برای رفع مشکلات دوران بارداری خود انتخاب کنید. البته، شما می-توانید اطلاعات لازم در این مورد را از بیمارستان های مختلف به دست آورده و سوابق پزشكان متخصص زنان و زایمان شهر خود را بررسی نماييد، تا یک فرد خوب و مجرب را با استفاده از نظرات دوستان و افراد باتجربه انتخاب کنید.
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
آپلود فایل های و یا تصاویر برای این بحث را با کلیک کردن بر روی دکمه آپلود را در زیر. پشتیبانی gif,jpg,png,mp4,mp3,zip,rar
• استفاده در متن • حذف آپلود فایل (حداکثر اندازه فایل: 5 MB)
شما می توانید در پست خود رای گیری قرار دهید. رای گیری در پست شما نمایش داده خواهد شد.
Vote Options
کد امنیتی
برای جلوگیری از ارسال جفنگ توسط رباتها