امام رضا (ع) : به زنان حامله کندر بخورانید تا فرزندی که در بطن دارند اگر پسر است با هوش و دانا و شجاع و اگر دختر است خوش قیافه و خوش اخلاق گردد.

واحد تبلیغات | موبایل: 09109102122  |  تلگرام : 09370503331

  1. مهمان
  2. قبل از بارداری
  3. یکشنبه, فوریه 26 2017, 09:13 AM
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
زني باردار هستم كه به تازگي در نفس كشيدن دجار مشكل شدم. احساس مي كنم كه خروسك گرفتم. آيا بايد به دكتر مراجعه كنم؟ يا صبر كنم؟ اگر صبر كنم، چه زماني بايد به دكتر مراجعه كنم؟ لطفا مرا راهنمايي كنيد.
کارشناس 2 مامانم پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
Votes
Undo
شما در صورت بروز شرايط زير در بدنتان حتما بايد به دكتر مراجعه كنيد:
اگر به عنوان یک زن حامله متوجه شدید که تن صدایتان بالا رفته و در حال استنشاق و بازدم، صدای سوت مانند از آن بیرون می آید، بايد براي درمان وضعيت بدني خود به پزشك متخصص مراجعه نماييد.
اگر شما هم به عنوان يك خانم باردار در هنگام بلع غذا با مشکل روبرو می شوید، بايد براي درمان وضعيت بدني خود به پزشك متخصص مراجعه نماييد.
همچنین، در مواردی که زن حامله بیش از حد مضطرب شده و احساس خستگی مي کند، بايد براي درمان وضعيت بدني خود به پزشك متخصص مراجعه نمايد.
اگر به عنوان یک زن حامله در روند نفس کشیدن خود با مشکل روبرو می شوید، بايد براي درمان وضعيت بدني خود به پزشك متخصص مراجعه نماييد.
اگر پوست اطراف بینی، ناخن ها و یا دهان شما رنگ عوض کرده و به رنگ آبی و یا خاکستری در آمده باشد، بايد براي درمان وضعيت بدني خود به پزشك متخصص مراجعه نماييد.
با اين حال، الان هم براي اطمينان از سلامت خود و جنين داخل رحمتان مي توانيد وضعيت بذنتان را به كمك يك دكتر متخصص زنان و زايمان مورد بررسي قرار دهيد.
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
آپلود فایل های و یا تصاویر برای این بحث را با کلیک کردن بر روی دکمه آپلود را در زیر. پشتیبانی gif,jpg,png,mp4,mp3,zip,rar
• استفاده در متن • حذف آپلود فایل (حداکثر اندازه فایل: 5 MB)
شما می توانید در پست خود رای گیری قرار دهید. رای گیری در پست شما نمایش داده خواهد شد.
Vote Options
کد امنیتی
برای جلوگیری از ارسال جفنگ توسط رباتها