امام رضا (ع) : به زنان حامله کندر بخورانید تا فرزندی که در بطن دارند اگر پسر است با هوش و دانا و شجاع و اگر دختر است خوش قیافه و خوش اخلاق گردد.

واحد تبلیغات | موبایل: 09109102122  |  تلگرام : 09370503331

  1. مهمان
  2. قبل از بارداری
  3. یکشنبه, فوریه 26 2017, 09:12 AM
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
زني 27 ساله هستم. براي همه چيز استرس دارم. اكنون هم قصد باردار شدن دارم. آيا استرس براي فرزندم مضر خواهد بود؟ براي آرام كردن خودم چه كار كنم؟
کارشناس 2 مامانم پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
Votes
Undo
فراموش نکنید که اضطراب می تواند تغییرات زیادی را در داخل بدن زنان حامله ایجاد کند. بنابراین، به عنوان یک زن بارداری اجازه ندهید كه افکار منفی بر ذهن شما غلبه کرده و تاثیرات منفی بر سلامت خود شما و جنین داخل رحمتان داشته باشد. سعی کنید تا آنجا
کارشناس 2 مامانم پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
Votes
Undo
فراموش نکنید که اضطراب می تواند تغییرات زیادی را در داخل بدن زنان حامله ایجاد کند. بنابراین، به عنوان یک زن بارداری اجازه ندهید كه افکار منفی بر ذهن شما غلبه کرده و تاثیرات منفی بر سلامت خود شما و جنین داخل رحمتان داشته باشد. سعی کنید تا آنجا که ممکن است از استرس دور بمانید. برای این کار هم می توانید با انجام مدیتیشن، راهی برای آرامش ذهن خود پیدا کنید!
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
آپلود فایل های و یا تصاویر برای این بحث را با کلیک کردن بر روی دکمه آپلود را در زیر. پشتیبانی gif,jpg,png,mp4,mp3,zip,rar
• استفاده در متن • حذف آپلود فایل (حداکثر اندازه فایل: 5 MB)
شما می توانید در پست خود رای گیری قرار دهید. رای گیری در پست شما نمایش داده خواهد شد.
Vote Options
کد امنیتی
برای جلوگیری از ارسال جفنگ توسط رباتها