امام رضا (ع) : به زنان حامله کندر بخورانید تا فرزندی که در بطن دارند اگر پسر است با هوش و دانا و شجاع و اگر دختر است خوش قیافه و خوش اخلاق گردد.

واحد تبلیغات | موبایل: 09109102122  |  تلگرام : 09370503331

  1. مهمان
  2. قبل از بارداری
  3. یکشنبه, فوریه 26 2017, 09:10 AM
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
مادر بارداري هستم كه حالت تهوع شديدي دارم. مادرم مي گويد كه به دنبال بوييدن بوهاي خوب باشم تا اين حالت از بين برود. آيا اين حرف از نظر علمي درست است؟ به دنبال چه بوهايي باشم؟
کارشناس 2 مامانم پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
Votes
Undo
يادتان باشد كه همه بوها بد نیستند، پس با استشمام بوهای خوب و دلنشین حس بویایی خود را در طي اين دوران حساس تقویت کنید! وقتی که بوي بدي به مشام شما برسد، می تواند حس بدی در شما ایجاد نموده و شما را به بوهای بد دیگر هم بدبین کند، برعکس استشمام بوهای خوب در طي دوران بارداری می تواند تاثیر شگفت انگیزی بر قدرت بویایی شما داشته باشد! پس در دوران حاملگی خود، برای پیدا کردن بوهای خوب تلاش کنید تا احساسات شما هم بهتر شود. در نهايت، اين نكته مهم را به خاطر داشته باشيد كه اشتشمام بوی نعناع، لیمو، زنجبیل و گیاهان معطر دیگر می-تواند به شما کمک کند تا با حالت تهوع خود مقابله کرده و احساسات خود را بهتر کنید!
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
آپلود فایل های و یا تصاویر برای این بحث را با کلیک کردن بر روی دکمه آپلود را در زیر. پشتیبانی gif,jpg,png,mp4,mp3,zip,rar
• استفاده در متن • حذف آپلود فایل (حداکثر اندازه فایل: 5 MB)
شما می توانید در پست خود رای گیری قرار دهید. رای گیری در پست شما نمایش داده خواهد شد.
Vote Options
کد امنیتی
برای جلوگیری از ارسال جفنگ توسط رباتها