امام رضا (ع) : به زنان حامله کندر بخورانید تا فرزندی که در بطن دارند اگر پسر است با هوش و دانا و شجاع و اگر دختر است خوش قیافه و خوش اخلاق گردد.

واحد تبلیغات | موبایل: 09109102122  |  تلگرام : 09370503331

  1. مهمان
  2. قبل از بارداری
  3. پنج شنبه, فوریه 23 2017, 09:56 AM
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
مادر بارداري هستم كه مي خواستم اطلاعاتي در مورد بيماري خروسک (خناق) در دوران بارداری به دست آروم. لطفا توضيحاتي در اين مورد به من دهيد.
کارشناس 2 مامانم پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
Votes
Undo
یادتان باشد كه خروسک یا همان خناق نوعی عفونت دستگاه تنفسی است، که باعث بروز مشکل در تنفس زنان باردار شده و سرفه های پی درپی را در اين افراد به دنبال دارد. معمولا، خانم هاي باردار مبتلا به این مشکل از وضعیت موجود در بدن خود بسیار رنج می برند، زیرا منطقه اطراف تارهای صوتی (حنجره)، لوله های برونش (نایژه) و نای (تراشه) آن ها ملتهب شده و سرفه کردن، راحتی را از اين زنان (مخصوصا در هنگام شب) می گیرد. زمانی که بیمار سرفه می کند، تورم تارهای صوتی او بيشتر شده و راه باریک ورود هوا به بدنش مختل می شود، که با تولید سر و صدایی مانند خر خر كردن راحتی را از فرد بیمار سلب می کند. در شرایط مشابه، ممکن است سینه زنان باردار مبتلا به بيماير خناق در هنگام تنفس، صدای سوت و یا خس خس مانندی از خود ایجاد کند.
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
آپلود فایل های و یا تصاویر برای این بحث را با کلیک کردن بر روی دکمه آپلود را در زیر. پشتیبانی gif,jpg,png,mp4,mp3,zip,rar
• استفاده در متن • حذف آپلود فایل (حداکثر اندازه فایل: 5 MB)
شما می توانید در پست خود رای گیری قرار دهید. رای گیری در پست شما نمایش داده خواهد شد.
Vote Options
کد امنیتی
برای جلوگیری از ارسال جفنگ توسط رباتها