امام رضا (ع) : به زنان حامله کندر بخورانید تا فرزندی که در بطن دارند اگر پسر است با هوش و دانا و شجاع و اگر دختر است خوش قیافه و خوش اخلاق گردد.

واحد تبلیغات | موبایل: 09109102122  |  تلگرام : 09370503331

  1. مهمان
  2. قبل از بارداری
  3. پنج شنبه, فوریه 23 2017, 09:54 AM
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
زني 29 ساله هستم. كه به تازگي باردار شدم. بارداري اولم است. برخي روزها از خوردن، حتي بوي بعضي مواد غذايي حالم به هم مي خود. مي خواستم بدانم چه عواملي اين شرايط را تشديد مي كند؟ اصلا عامل بيزاري گاه به گاه چيست؟ لطفا مرا راهنمايي كنيد.
کارشناس 2 مامانم پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
Votes
Undo
همانطور که می دانید زمانی که زنی حامله می شود، بدن او دچار تغییرات هورمونی زیادي خواهد شد. این امر هم باعث بروز حالت تهوع در زنان باردار شده و ویار صبحگاهی را در بدنشان به وجود می آورد. لازم است به خاطر داشته باشيد كه حالت تهوع و ویار صبحگاهی می تواند در هر زمان از روز و یا شب اتفاق بیافتد. علاوه بر این موارد، حالت تهوع ممکن است بر اثر اشتشمام بوی مواد غذایی خاص و حتی انواع مواد غذایی که مادران باردار قبل از آغاز اين دوران بیش از حد دوست داشتید، به وجود آید. بروز حالت تهوع در بدن زنان باردار حسی ناراحت کننده را ایجاد کرده و اين افراد را از آن غذا بیزار خواهد نمود. البته، برخی از زنان هم ممکن است بر اثر حالت تهوع و استفراغ نمودن بعد از مصرف برخی از غذاها، دچار بیزاری از آن ماده غذايي خاص شوند، که هر مادر بارداري ممكن است این حس را در اشکال متفاوت و در روزهای مختلف از دوران بارداری خود تجربه كند. البته نباید فراموش کرد که در برخی روزهاي دوران بارداري، این حالت خفیف بوده و در روزهای دیگر شدید مي شود، طوری که با مشاهده آن غذا، حالت تهوع شديدي به فرد باردار دست مي دهد.
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
آپلود فایل های و یا تصاویر برای این بحث را با کلیک کردن بر روی دکمه آپلود را در زیر. پشتیبانی gif,jpg,png,mp4,mp3,zip,rar
• استفاده در متن • حذف آپلود فایل (حداکثر اندازه فایل: 5 MB)
شما می توانید در پست خود رای گیری قرار دهید. رای گیری در پست شما نمایش داده خواهد شد.
Vote Options
کد امنیتی
برای جلوگیری از ارسال جفنگ توسط رباتها