امام رضا (ع) : به زنان حامله کندر بخورانید تا فرزندی که در بطن دارند اگر پسر است با هوش و دانا و شجاع و اگر دختر است خوش قیافه و خوش اخلاق گردد.

واحد تبلیغات | موبایل: 09109102122  |  تلگرام : 09370503331

  1. مهمان
  2. قبل از بارداری
  3. سه شنبه, فوریه 21 2017, 08:49 PM
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
زني 30 ساله هستم كه آسم دارم. آيا اگر باردار شوم، اين بيماري براي فرزندم خطر خواهد داشت؟ آسم بر سلامت جنین چه تاثیري مي گذارد؟
کارشناس 2 مامانم پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
Votes
Undo
اگر شما هم به عنوان یک زن مبتلا به آسم، باردار هستید، بدانید که هنوز هم شانس زیادی برای داشتن یک نوزاد سالم و قوی دارید! با این حال، جلوگیری از بروز حملات آسمی در طی دوران بارداری بسیار مهم است. فراموش نکنید كه اگر شما در طي دوران بارداری خود دچار آسم کنترل نشده شويد، اثرات نامطلوب این بیماری می تواند سلامت کودک متولد نشده شما را تحت تاثیر قرار دهد. علاوه بر اين موارد، بیماری آسم می-تواند منجر به بروز عوارض پزشکی در بدن زنان باردار مانند پره اکلامپسی (که در آن جفت مادر باردار به درستی کار نمی کند)، فشار خون بالا، تولد نوزاد نارس و داشتن وزن کم نوزادان در هنگام تولد شود. در نهايت، به خاطر داشته باشيد كه اگر زنی در طي دوران بارداری خود به بیماری آسم مبتلا شود، نیاز خواهد داشت تا به کمک دکتر متخصص زنان و زايمان، از داروهای استنشاقی در اين دوران هم استفاده کند.
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
آپلود فایل های و یا تصاویر برای این بحث را با کلیک کردن بر روی دکمه آپلود را در زیر. پشتیبانی gif,jpg,png,mp4,mp3,zip,rar
• استفاده در متن • حذف آپلود فایل (حداکثر اندازه فایل: 5 MB)
شما می توانید در پست خود رای گیری قرار دهید. رای گیری در پست شما نمایش داده خواهد شد.
Vote Options
کد امنیتی
برای جلوگیری از ارسال جفنگ توسط رباتها