امام رضا (ع) : به زنان حامله کندر بخورانید تا فرزندی که در بطن دارند اگر پسر است با هوش و دانا و شجاع و اگر دختر است خوش قیافه و خوش اخلاق گردد.

واحد تبلیغات | موبایل: 09109102122  |  تلگرام : 09370503331

  1. مهمان
  2. قبل از بارداری
  3. سه شنبه, فوریه 21 2017, 08:45 PM
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
5 ماهه باردار هستم. احساس فشار لگنی شديدي دارم. دكتر به من گفته كه احتمال زايمان زودرس وجود دارد. براي همين بايد از سرکلاژ استفاده كند. لطفا در مورد اين روش توضيحاتي به من بدين. خطري برايم دارد؟
کارشناس 2 مامانم پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
Votes
Undo
اگر مدت حاملگی شما هنوز به هفته 24 نرسیده باشد و علائم زایمان زودرس در بدنتان مشاهده گردد، دکتر معالج شما ممکن است قرار دادن یک سرکلاژ را توصیه کند. این کار شامل دوختن دهانه رحم به روش بخیه می باشد. همچنین، اگر شما به عنوان یک زن حامله قبلا دارای سابقه تولد نوزاد نارس بودید، بايد با دکتر معالج خود در این مورد صحبت کنید، تا او راهکار مناسب را به شما ارائه دهد. يادتان باشد كه اختلافات زیادی در بین پزشکان متخصص زنان و زايمان در مورد استفاده از سرکلاژ وجود دارد، زیرا انجام این کار در طي دوران بارداری زنان می تواند عفونت رحمی و سوزش گردن رحم را در بدن اين افراد به دنبال داشته باشد. اما اکثر کارشناسان معتقدند که مزایای این روش بیشتر از خطرات آن می باشد.
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
آپلود فایل های و یا تصاویر برای این بحث را با کلیک کردن بر روی دکمه آپلود را در زیر. پشتیبانی gif,jpg,png,mp4,mp3,zip,rar
• استفاده در متن • حذف آپلود فایل (حداکثر اندازه فایل: 5 MB)
شما می توانید در پست خود رای گیری قرار دهید. رای گیری در پست شما نمایش داده خواهد شد.
Vote Options
کد امنیتی
برای جلوگیری از ارسال جفنگ توسط رباتها