امام رضا (ع) : به زنان حامله کندر بخورانید تا فرزندی که در بطن دارند اگر پسر است با هوش و دانا و شجاع و اگر دختر است خوش قیافه و خوش اخلاق گردد.

واحد تبلیغات | موبایل: 09109102122  |  تلگرام : 09370503331

  1. مهمان
  2. قبل از بارداری
  3. سه شنبه, فوریه 21 2017, 08:45 PM
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
سه ماهه باردار هستم. به خاطر گلودرد شديد به دكتر مراجعه كردم. او به من گفت كه به احتمال زياد به آبسه لوزه دچار شدم. اما براي تشخيص قطعي مرا به دكتر متخصص داخلي معرفي كرد. مي خواستم بدانم كه او براي تشخيص آبسه لوزه از روش خاص و يا آزمايش استفاده مي كند؟
کارشناس 2 مامانم پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
Votes
Undo
برای تشخیص درست آبسه کردن لوزه ها در زنان باردار، دکتر متخصص باید ابتدا دهان و گلوی فرد بیمار را با دقت معاینه کند، تا اگر نشانه ای از تورم در یک طرف گلوي او و حالت قرمزی بر روی سقف دهانش را مشاهده نمود، وضعیت بیمار و شرايط آبسه لوزه ها را در بدن او با دقت بيشتري بررسی كند. البته در برخی موارد هم دکتر ممکن است از بیمار خود بخواهید تا MRI و یا سی تی اسکن انجام دهد، تا از این طریق نگاه دقیق تری به آبسه لوزه هاي او بیاندازد. همچنین، دکتر متخصص مقداری از مایع آبسه را از گلوی فرد بیمار برداشته و برای تایید عفونت به آزمایشگاه می فرستد.
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
آپلود فایل های و یا تصاویر برای این بحث را با کلیک کردن بر روی دکمه آپلود را در زیر. پشتیبانی gif,jpg,png,mp4,mp3,zip,rar
• استفاده در متن • حذف آپلود فایل (حداکثر اندازه فایل: 5 MB)
شما می توانید در پست خود رای گیری قرار دهید. رای گیری در پست شما نمایش داده خواهد شد.
Vote Options
کد امنیتی
برای جلوگیری از ارسال جفنگ توسط رباتها