امام رضا (ع) : به زنان حامله کندر بخورانید تا فرزندی که در بطن دارند اگر پسر است با هوش و دانا و شجاع و اگر دختر است خوش قیافه و خوش اخلاق گردد.

واحد تبلیغات | موبایل: 09109102122  |  تلگرام : 09370503331

  1. مهمان
  2. قبل از بارداری
  3. دوشنبه, فوریه 20 2017, 09:54 PM
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
سه ماهه باردار هستم. در موقع صحبت كردن درد در گلويم احساس مي كنم. مي خواستم بدانم كه آيا به آبسه لوزه مبتلا شده ام؟ لطفا در مورد اين بيماري توصيحاتي دهيد.
کارشناس 2 مامانم پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
Votes
Undo
یادتان باشد كه آبسه لوزه معمولا در ابتدا و یا انتهای فصل زمستان رخ مي دهد. در واقع، مي توان ادعا كرد كه دوره این بیماری با آب و هوای سرد محل زندگي زنان باردار مرتبط است. بروز مشکلاتی مانند گلودرد میکروبی، باعث التهاب لوزه هاي زنان باردار شده و عفونت را در این ناحیه از بدنشان گسترش می دهد. البته، بروز این بیماری در کودکان، نوجوانان و بزرگسالان جوان بسیار شایع است. آبسه لوزه باعث بروز درد، تورم و در موارد شدید، انسداد گلو در بدن زنان باردار می شود. پس، اگر شما به عنوان یک زن حامله در انجام اقداماتی مانند صحبت کردن و بلع غذا دچار مشکل شدید، بدانید که بر اثر بروز آبسه در ناحیه گلويتان، راه آن مسدود شده است.
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
آپلود فایل های و یا تصاویر برای این بحث را با کلیک کردن بر روی دکمه آپلود را در زیر. پشتیبانی gif,jpg,png,mp4,mp3,zip,rar
• استفاده در متن • حذف آپلود فایل (حداکثر اندازه فایل: 5 MB)
شما می توانید در پست خود رای گیری قرار دهید. رای گیری در پست شما نمایش داده خواهد شد.
Vote Options
کد امنیتی
برای جلوگیری از ارسال جفنگ توسط رباتها