امام رضا (ع) : به زنان حامله کندر بخورانید تا فرزندی که در بطن دارند اگر پسر است با هوش و دانا و شجاع و اگر دختر است خوش قیافه و خوش اخلاق گردد.

واحد تبلیغات | موبایل: 09109102122  |  تلگرام : 09370503331

  1. مهمان
  2. قبل از بارداری
  3. دوشنبه, فوریه 20 2017, 09:52 PM
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
خانم بارداري هستم. محيط كاري من به گونه اي است كه امكان رعايت نكات بهداشتي، به صورت كامل وجود ندارد. اين شرايط ممكن است چه خطراتي براي فرزندم داشته باشد؟ آيا مجبورم مرخصي بگيرم؟
کارشناس 2 مامانم پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
Votes
Undo
یادتان باشد كه شما موظف هستید علاوه بر تامین نیازهای بدن خود، دقت ويژه اي هم به جنبه های مختلف زندگی، از جمله نوع مواد غذایی مصرفی خود، شیوه تنفس و نحوه خواب خود داشته باشید. اگر یک مادر حامله بهداشت فردی خود را رعایت نكند و در طي دوران بارداری خود شرایط بهداشتي نامناسبی داشته باشد، ممکن است جنین داخل رحم او در معرض خطر ابتلا به انواع عفونت ها قرار گیرد. يادتان باشد كه هر کودک متولد نشده بسيار آسیب پذیر و ضعیف می باشد! بنابراين، مي توان ادعا كرد كه رعایت نکردن موازین بهداشتی در موارد خاص ممکن است مشکلات غیر قابل جبرانی را در بدن کودکان متولد نشده به جای بگذارد. در نهايت، به عنوان يك خانم جوان و بي تجربه این نکته مهم را به خاطر داشته باشيد كه تماس مداوم یک مادر باردار با سموم و دیگر عوامل مضر می تواند منجر به بروز ناهنجاری های خاص در بدن جنین داخل رحم او شود. در اين مورد حتما با دكتر معالج خود مشورت كنيد!
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
آپلود فایل های و یا تصاویر برای این بحث را با کلیک کردن بر روی دکمه آپلود را در زیر. پشتیبانی gif,jpg,png,mp4,mp3,zip,rar
• استفاده در متن • حذف آپلود فایل (حداکثر اندازه فایل: 5 MB)
شما می توانید در پست خود رای گیری قرار دهید. رای گیری در پست شما نمایش داده خواهد شد.
Vote Options
کد امنیتی
برای جلوگیری از ارسال جفنگ توسط رباتها