امام رضا (ع) : به زنان حامله کندر بخورانید تا فرزندی که در بطن دارند اگر پسر است با هوش و دانا و شجاع و اگر دختر است خوش قیافه و خوش اخلاق گردد.

واحد تبلیغات | موبایل: 09109102122  |  تلگرام : 09370503331

  1. مهمان
  2. قبل از بارداری
  3. دوشنبه, فوریه 20 2017, 09:51 PM
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
زني 23 ساله هستم كه به تازگي باردار شدم. مي خواستم در مورد تغييرات طول دهانه رحم زنان در دوران بارداري بيشتر بدانم. لطفا مرا راهنمايي كنيد.
کارشناس 2 مامانم پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
Votes
Undo
قسمت پایین رحم زنان که دهانه رحم نامیده می شود، داراي طول ثابتي است. اما با حامله شدن زنان، اندازه طول دهانه رحم کاهش مي یابد. البته، بروز این حالت در حاملگی های مختلف متفاوت بوده و دهانه رحم به اندازه های مختلفي تغییر می یابد. فراموش نکنید كه طول دهانه رحم زنان با گذشت زمان و پیشرفت روند بارداری به تدریج کاهش یافته و در نهایت گردن رحم بازتر می شود، طوری که به هنگام تولد نوزاد، دهانه رحم مادر باردار به طور کامل باز شده و برای خروج جنين آماده می گردد. اما ممکن است گردن رحم برخي از زنان قبل از موعد مقرر نرم شده و به طور کامل باز شود، که این امر می تواند منجر به انجام زایمان زودرس در مادران حامله شود.
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
آپلود فایل های و یا تصاویر برای این بحث را با کلیک کردن بر روی دکمه آپلود را در زیر. پشتیبانی gif,jpg,png,mp4,mp3,zip,rar
• استفاده در متن • حذف آپلود فایل (حداکثر اندازه فایل: 5 MB)
شما می توانید در پست خود رای گیری قرار دهید. رای گیری در پست شما نمایش داده خواهد شد.
Vote Options
کد امنیتی
برای جلوگیری از ارسال جفنگ توسط رباتها