امام رضا (ع) : به زنان حامله کندر بخورانید تا فرزندی که در بطن دارند اگر پسر است با هوش و دانا و شجاع و اگر دختر است خوش قیافه و خوش اخلاق گردد.

واحد تبلیغات | موبایل: 09109102122  |  تلگرام : 09370503331

  1. مهمان
  2. قبل از بارداری
  3. یکشنبه, فوریه 19 2017, 09:19 PM
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
پنج ماهه باردار هستم. درد معده شديدي دارم. دكتر مصرف پروبیوتیک ها را به منو توصيه كرده است. اين مواد غذايي چه تاثيري بر معده ام خواهد داشت؟ لطفا مرا راهنمايي كنيد.
کارشناس 2 مامانم پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
Votes
Undo
در داخل روده و معده همه انسان ها باکتری های مفیدی وجود دارد که میکروب های وارد شده به دستگاه گوارش اين افراد را كسته و ورم معده و روده را از بین می برند. تقریبا 75٪ از سیستم ایمنی بدن هر فرد در معده او قرار دارد. بنابراین، ضروری است که هر مادر بارداري برای بالا بردن قدرت سیستم ایمنی بدن خود سلامت معده و روده اش را تامین کند. مصرف مواد غذایی پروبیوتیکی مانند ماست و کفیر، که شامل باکتری های مفید هستند، در تقویت سیستم ایمنی بدن اين مادران بسیار موثر بوده و با بیماری های موجود در این ناحیه از بدنشان مبارزه خواهند كرد. در نهايت، نباید فراموش کرد که ممکن است مدت درد معده در طی دوران بارداری زنان حداقل دو هفته ادامه داشته باشد!
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
آپلود فایل های و یا تصاویر برای این بحث را با کلیک کردن بر روی دکمه آپلود را در زیر. پشتیبانی gif,jpg,png,mp4,mp3,zip,rar
• استفاده در متن • حذف آپلود فایل (حداکثر اندازه فایل: 5 MB)
شما می توانید در پست خود رای گیری قرار دهید. رای گیری در پست شما نمایش داده خواهد شد.
Vote Options
کد امنیتی
برای جلوگیری از ارسال جفنگ توسط رباتها