امام رضا (ع) : به زنان حامله کندر بخورانید تا فرزندی که در بطن دارند اگر پسر است با هوش و دانا و شجاع و اگر دختر است خوش قیافه و خوش اخلاق گردد.

واحد تبلیغات | موبایل: 09109102122  |  تلگرام : 09370503331

  1. مهمان
  2. قبل از بارداری
  3. یکشنبه, فوریه 19 2017, 09:18 PM
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
11 هفته است كه باردار شدم. دكتر به من گفته كه بايد سونوگرافي انجام دهم. اين سونوگرافي چه چيزهايي را به من نشان خواهد داد؟ آيا ضروري است؟
کارشناس 2 مامانم پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
Votes
Undo
اگر دکتر معالج زن حامله انجام اسکن را به بیمار خود لازم نداند، سونوگرافی به هیچ وجه انجام نمی شود! در غیر این صورت، اگر دکتر متخصص زنان و زايمان نیاز به انجام سونوگرافی را احساس کند، معمولا اولین سونوگرافی را در اوایل دوران حاملگی برای اطمینان از وضعیت لانه گزینی و روند رشد مناسب جنین در داخل رحم مادر انجام مي دهد. معمولا، اين سونوگرافی در حدود هفته 12 از دوران حاملگی انجام می گیرد. این نوع سونوگرافی گاهی اوقات به عنوان "آگاهی" پزشک از میزان حاملگی زنان انجام گرفته و با كمك آن، دکتر معالج مي تواند تاریخ دقیق زایمان و تولد نوزاد را محاسبه کند. بنابراین، مي توان ادعا كرد اسکن اولیه که برای برآورد نمودن تاریخ دقیق زایمان زنان و یا EDD انجام می گیرد، بسیار مهم است.
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
آپلود فایل های و یا تصاویر برای این بحث را با کلیک کردن بر روی دکمه آپلود را در زیر. پشتیبانی gif,jpg,png,mp4,mp3,zip,rar
• استفاده در متن • حذف آپلود فایل (حداکثر اندازه فایل: 5 MB)
شما می توانید در پست خود رای گیری قرار دهید. رای گیری در پست شما نمایش داده خواهد شد.
Vote Options
کد امنیتی
برای جلوگیری از ارسال جفنگ توسط رباتها