امام رضا (ع) : به زنان حامله کندر بخورانید تا فرزندی که در بطن دارند اگر پسر است با هوش و دانا و شجاع و اگر دختر است خوش قیافه و خوش اخلاق گردد.

واحد تبلیغات | موبایل: 09109102122  |  تلگرام : 09370503331

  1. مهمان
  2. قبل از بارداری
  3. یکشنبه, فوریه 19 2017, 09:17 PM
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
مادر بارداري هستم كه در هفته 20 از اين دوران قرار دارم. پاهايم بيش از حد بزرگ و متورم شده است. آيا اين شرايط برايم ضرر دارد؟
کارشناس 2 مامانم پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
Votes
Undo
رشد پاهای زنان در طي دوران بارداری، در اکثر موارد هیچ گونه مسائل جدی پزشکی را در بدن اين مادران ایجاد نمي کند. با این حال، بروز درد در پاهاي برخی از زنان باردار شایع است، که اين دردها هم پس از انجام روند زایمان، خود به خود از بین خواهد رفت. علاوه بر این موارد، برخی زنان باردار ممکن است بر اثر بروز این تغییرات در پاهاي خود، ناراحتی و درد شديدي را در باسن، زانوها و ستون فقرات خود تجربه کنند. همچنين، رشد بيش از حد پاهاي زنان باردار می تواند منجر به ورم مفاصل هم در بدن اين زنان بشود. بنابراین، به عنوان يك خانم جوان و بي تجربه به خاطر داشته باشيد كه در چنین مواردی، مهم ترین نکته صحبت کردن با دکتر متخصص زنان و زايمان در مورد درد پاها، باسن، زانوها، و ستون فقرات خود در طي اين دوران حساس است.
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
آپلود فایل های و یا تصاویر برای این بحث را با کلیک کردن بر روی دکمه آپلود را در زیر. پشتیبانی gif,jpg,png,mp4,mp3,zip,rar
• استفاده در متن • حذف آپلود فایل (حداکثر اندازه فایل: 5 MB)
شما می توانید در پست خود رای گیری قرار دهید. رای گیری در پست شما نمایش داده خواهد شد.
Vote Options
کد امنیتی
برای جلوگیری از ارسال جفنگ توسط رباتها