امام رضا (ع) : به زنان حامله کندر بخورانید تا فرزندی که در بطن دارند اگر پسر است با هوش و دانا و شجاع و اگر دختر است خوش قیافه و خوش اخلاق گردد.

واحد تبلیغات | موبایل: 09109102122  |  تلگرام : 09370503331

  1. مهمان
  2. قبل از بارداری
  3. یکشنبه, فوریه 19 2017, 09:14 PM
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
دو ماهه باردار هستم. برخي از کارهای مهم روزانه را فراموش مي كنم. آيا اين امر طبيعي است؟ يا به دكتر مراجعه كنم؟
کارشناس 2 مامانم پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
Votes
Undo
ممکن است در برخی موارد، قسمتی از کارهای مهمی را که قرار است انجام دهید، فراموش کنید. یادتان باشد كه از دست دادن حافظه در طی دوران حاملگی زنان معمولا موقتی بوده و مغز بعد از گذشت چند دقیقه و یا یک ساعت دوباره به حالت عادی خود برمي گردد. البته گاهی اوقات، بروز حالت فراموشی نشان از ناتوانی مادر باردار در تمرکز کردن دارد. در واقع، مادر باردار در برخي موارد قادر نخواهد بود كه بر روی آنچه که گوش می دهد و یا آنچه را که انجام می دهد، تمرکز کند. معمولا همه زنان حامله در قسمتی از دوران بارداری خود شانس از دست دادن حافظه و فراموشکار شدن را دارند، زیرا آن ها نمی توانند آنچه را که باید انجام دهد و یا آنچه را که بايد بگویند، را به خوبی ایفا کنند! با همه اين توصيفات، به خاطر داشته باشيد كه مغز زنان در طي دوران بارداری به خوبی مي تواند این حملات فراموشی را رد کند. این بدان معنا است که زنان حامله تا آخر عمر خود از مشکل فراموشی رنج نخواهند برد. با اين حال، نباید فراموش کرد که روند کار و عملکرد مغز زنان در طي دوران بارداری تغییر می کند، زیرا آغاز روند بارداری زنان نه تنها ظرفیت مغز اين افراد را تغییر می دهد، بلکه قابلیت های آن را نیز دچار تغییر و تحول مي كند.
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
آپلود فایل های و یا تصاویر برای این بحث را با کلیک کردن بر روی دکمه آپلود را در زیر. پشتیبانی gif,jpg,png,mp4,mp3,zip,rar
• استفاده در متن • حذف آپلود فایل (حداکثر اندازه فایل: 5 MB)
شما می توانید در پست خود رای گیری قرار دهید. رای گیری در پست شما نمایش داده خواهد شد.
Vote Options
کد امنیتی
برای جلوگیری از ارسال جفنگ توسط رباتها