امام رضا (ع) : به زنان حامله کندر بخورانید تا فرزندی که در بطن دارند اگر پسر است با هوش و دانا و شجاع و اگر دختر است خوش قیافه و خوش اخلاق گردد.

واحد تبلیغات | موبایل: 09109102122  |  تلگرام : 09370503331

  1. مهمان
  2. قبل از بارداری
  3. یکشنبه, فوریه 19 2017, 09:13 PM
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
زني باردار هستم كه فرزند اولم دچار آبله مرغان شده است. مي ترسم من هم از او بگيرم. آيا مبتلا شدن به بیماری آبله مرغان یک تهدید برای زنان باردار به شمار مي رود؟ در اين مورد مرا راهنمايي كنيد.
کارشناس 2 مامانم پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
Votes
Undo
بله! همانطور که می دانید سیستم ایمنی بدن زنان در طي دوران بارداری تضعیف مي شود. به همين دليل، اين مادران بیشتر از ساير خانم ها در معرض خطر ابتلا به انواع عفونت ها قرار می گیرند. چنين مشکلاتي در بدن زنان باردار به این دلیل رخ مي دهد که سیستم فیزیولوژیکی بدن آن ها با کار سخت، تولید خون را 50 درصد افزایش می دهد. از این رو، سیستم ایمنی بدن ضعیف تر از قبل شده و مادران باردار بیشتر مستعد ابتلا به انواع بیماری ها می شوند. خوشبختانه، روش های مناسبی برای محافظت از مادران حامله در برابر انواع عفونت ها مانند بیماری آبله مرغان وجود دارد، كه شما بايد در اين مورد با پزشك متخصص معالج خود مشورت نماييد.
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
آپلود فایل های و یا تصاویر برای این بحث را با کلیک کردن بر روی دکمه آپلود را در زیر. پشتیبانی gif,jpg,png,mp4,mp3,zip,rar
• استفاده در متن • حذف آپلود فایل (حداکثر اندازه فایل: 5 MB)
شما می توانید در پست خود رای گیری قرار دهید. رای گیری در پست شما نمایش داده خواهد شد.
Vote Options
کد امنیتی
برای جلوگیری از ارسال جفنگ توسط رباتها