امام رضا (ع) : به زنان حامله کندر بخورانید تا فرزندی که در بطن دارند اگر پسر است با هوش و دانا و شجاع و اگر دختر است خوش قیافه و خوش اخلاق گردد.

واحد تبلیغات | موبایل: 09109102122  |  تلگرام : 09370503331

  1. مهمان
  2. قبل از بارداری
  3. چهارشنبه, فوریه 15 2017, 03:16 PM
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
شش ماهه باردار هستم. به بیماری پنجم مبتلا شده ام. دكتر بايد چه كارهايي براي درمان اين بيماري انجام دهد؟ آيا امكان دارد كه مجبور شوم فرزندم را سقط كنم؟ لطفا سريع جواب بدين.
کارشناس 2 مامانم پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
Votes
Undo
دکتر متخصص زنان و زايمان ممکن است انجام یک سری آزمایشات برای بررسی ميزان مایع اضافی در بافت هاي جنین داخل رحمتان را به شما توصیه کند. البته، در چنین شرایطی انجام سونوگرافی نیز می تواند به دکتر معالج شما کمک کند تا با توجه به نوع عفونت ویروسی، هر گونه علل دیگري را كه بر روند رشد جنین داخل رحمتان آسيب مي رساند، شناسایی نماید. همچنین، در این موارد ممکن است دکتر متخصص زنان و زايمان از شما بخواهد كه سونوگرافی داپلر را برای نظارت بر روند جریان خون در بدن جنین داخل رحم خود انجام دهید، زیرا این کار به او کمک خواهد کرد تا از بروز کم خونی در بدن فرزندتان جلوگیری کند. علاوه بر اين موارد، لازم است كه دکتر معالجتان، نظارت مداومي بر روند بارداری شما داشته و وضعیت جنین داخل رحمتان را بعد از گذشت هر چند هفته از دوران بارداري، یکبار بررسی نماید. در نهايت، به خاطر داشته باشيد كه اگر در چنین شرایطی، جنین داخل رحم شما نشانه هایی از بروز مشکل کم خونی شدید را در بدن خود را نشان داد، دکتر سقط جنین را به شما توصیه خواهد نمود.
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
آپلود فایل های و یا تصاویر برای این بحث را با کلیک کردن بر روی دکمه آپلود را در زیر. پشتیبانی gif,jpg,png,mp4,mp3,zip,rar
• استفاده در متن • حذف آپلود فایل (حداکثر اندازه فایل: 5 MB)
شما می توانید در پست خود رای گیری قرار دهید. رای گیری در پست شما نمایش داده خواهد شد.
Vote Options
کد امنیتی
برای جلوگیری از ارسال جفنگ توسط رباتها