امام رضا (ع) : به زنان حامله کندر بخورانید تا فرزندی که در بطن دارند اگر پسر است با هوش و دانا و شجاع و اگر دختر است خوش قیافه و خوش اخلاق گردد.

واحد تبلیغات | موبایل: 09109102122  |  تلگرام : 09370503331

  1. مهمان
  2. قبل از بارداری
  3. چهارشنبه, فوریه 15 2017, 03:15 PM
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
چهار ماهه باردار هستم. احساس مي كنم كه با گذر زمان پاهايم بزرگ مي شود. دليل اين وضعيت چيست؟ آيا اين وضعيت طبيعي است؟
کارشناس 2 مامانم پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
Votes
Undo
بله، اين شرايط طبيعي بوده و براي همه زنان باردار پيش مي آيد! دوران بارداری فقط باعث رشد شکم شما نمی شود. در واقع، هر مادر بارداري رشد قابل توجهي را در تمام اعضاي بدن خود تجربه می کند! همانطور که می دانید هنگامی که زنی حامله می شود، بدن او شروع به تولید هورمون ریلاکسین خواهد نمود. این هورمون هم باعث شل شدن مفاصل مختلف و رباط های لگنی در بدن زنان باردار، مخصوصا پاهای اين خانم ها می شود. شل شدن مفاصل مختلف و رباط های لگنی هم به استخوان هاي بدن زنان باردار اجازه مي دهد تا کمی از مفاصل فاصله بگیرند. همچنین، افزایش وزن زنان در طي دوران بارداری فشار وارده بر روی قوس پاهای این افراد را افزایش می دهد. در نتیجه این فشار، قوس پاهای مادران باردار کم کم از بین رفته و کف پاي اين افراد بیشتر با سطح زمین تماس پيدا مي كند. بنابراین، مي توان نتيجه گرفت كه بروز این شرایط در كنار هم می تواند رشد پاهاي زنان را در طی دوران حاملگی به دنبال داشته باشد!
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
آپلود فایل های و یا تصاویر برای این بحث را با کلیک کردن بر روی دکمه آپلود را در زیر. پشتیبانی gif,jpg,png,mp4,mp3,zip,rar
• استفاده در متن • حذف آپلود فایل (حداکثر اندازه فایل: 5 MB)
شما می توانید در پست خود رای گیری قرار دهید. رای گیری در پست شما نمایش داده خواهد شد.
Vote Options
کد امنیتی
برای جلوگیری از ارسال جفنگ توسط رباتها