امام رضا (ع) : به زنان حامله کندر بخورانید تا فرزندی که در بطن دارند اگر پسر است با هوش و دانا و شجاع و اگر دختر است خوش قیافه و خوش اخلاق گردد.

واحد تبلیغات | موبایل: 09109102122  |  تلگرام : 09370503331

  1. کارشناس 2 مامانم
  2. قبل از بارداری
  3. دوشنبه, فوریه 13 2017, 10:46 AM
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
7 هفته اي باردار هستم. دکتر متخصص زنان و زايمان انجام سونوگرافی را به من توصيه كرده است. آيا خطري سلامت خودم و يا فرزندم را تهديد مي كند؟ در چه صورتي در هفته هاي اول دوران بارداري انجام سونوگرافي لازم است؟
کارشناس 2 مامانم پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
Votes
Undo
دکتر متخصص زنان و زايمان برای تعیین زمان انجام اولین سونوگرافی، سابقه پزشکی مادر باردار، وجود هر نوع سابقه فامیلی و وجود عوارض مربوط به دوران حاملگی او را مورد بررسي قرار مي دهد. معمولا، دکتر معالج زنان باردار انجام اولین اسکن را زمانی به بیمار خود توصیه می کند که او در حال سقط کردن جنین و یا تجربه کردن مشکل خونریزی در چند هفته اول از دوران بارداری خود باشد. بروز این مشکلات هم در بین هفته های 6 تا 10 از دوران بارداری اتفاق مي افتد. پس، بهتر است شما هم براي اين كه بيش از اين نگران نباشيد، هر چه سريع تر از پزشك خود بخواهيد تا در مورد دليل اين توصيه به شما توضيح دهد!
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
آپلود فایل های و یا تصاویر برای این بحث را با کلیک کردن بر روی دکمه آپلود را در زیر. پشتیبانی gif,jpg,png,mp4,mp3,zip,rar
• استفاده در متن • حذف آپلود فایل (حداکثر اندازه فایل: 5 MB)
شما می توانید در پست خود رای گیری قرار دهید. رای گیری در پست شما نمایش داده خواهد شد.
Vote Options
کد امنیتی
برای جلوگیری از ارسال جفنگ توسط رباتها