امام رضا (ع) : به زنان حامله کندر بخورانید تا فرزندی که در بطن دارند اگر پسر است با هوش و دانا و شجاع و اگر دختر است خوش قیافه و خوش اخلاق گردد.

واحد تبلیغات | موبایل: 09109102122  |  تلگرام : 09370503331

  1. کارشناس 2 مامانم
  2. قبل از بارداری
  3. دوشنبه, فوریه 13 2017, 10:45 AM
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
خانم 27 ساله دارم كه از بیماری اسکیزوفرنی خفيف رنج مي برد. اكنون باردار شده است. آيا در طي اين دوران با چه مشكلاتي روبرو خواهيم شد؟ لطفا مرا راهنمايي كنيد.
کارشناس 2 مامانم پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
Votes
Undo
این بیماری می تواند خطرات زیادی برای خود شما و کودک داخل رحمتان داشته باشد. با توجه به اخباری که در مقاله تحقیقاتی مربوط به روانپزشکی بالینی زنان باردار ارائه شده است، مي توان نشان داد زناني که از بیماری اسکیزوفرنی رنج می برند، بیشتر از ساير زنان باردار در معرض تجربه کردن بارداری های ناخواسته قرار گرفته و نسبت به سایر زنان از مراقبت های دوران بارداری ضعیف تری برخوردار هستند. در واقع، این زنان در طي دوران حاملگی خود به احتمال زیاد با مشکلات فراوانی در مورد روابط شخصی خود با افراد غريبه، به ويژه پزشكان متخصص زنان و زايمان روبرو خواهند شد. با همه اين توصيفات، بهتر است در مورد وضعيت همسر خود با يك دكتر متخصص مغز و اعصاب و يك پزشك متخصص زنان و زايمان مشورت كنيد!
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
آپلود فایل های و یا تصاویر برای این بحث را با کلیک کردن بر روی دکمه آپلود را در زیر. پشتیبانی gif,jpg,png,mp4,mp3,zip,rar
• استفاده در متن • حذف آپلود فایل (حداکثر اندازه فایل: 5 MB)
شما می توانید در پست خود رای گیری قرار دهید. رای گیری در پست شما نمایش داده خواهد شد.
Vote Options
کد امنیتی
برای جلوگیری از ارسال جفنگ توسط رباتها