امام رضا (ع) : به زنان حامله کندر بخورانید تا فرزندی که در بطن دارند اگر پسر است با هوش و دانا و شجاع و اگر دختر است خوش قیافه و خوش اخلاق گردد.

واحد تبلیغات | موبایل: 09109102122  |  تلگرام : 09370503331

  1. مهمان
  2. قبل از بارداری
  3. یکشنبه, فوریه 12 2017, 05:24 PM
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
هفته سی و چهارم از دوران بارداری خود قرار دارم. درد شدیدي در قسمت های مختلف بدنم حس مي كنم. آيا همه مادران اين دردها را دارند؟ با اين دردها چه كار كنم؟
کارشناس 2 مامانم پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
Votes
Undo
ترشح هورمون های استروژن و ریلاکسین در بدن شما باعث شل شدن رباط ها شدهد و این حالت هم به نوبه خود، فشار زیادی بر روی زانوها، پاها، باسن و پشت شما وارد مي كند. پس، بروز اين دردها كاملا طبيعي است! این شرایط در حالی است که شما می توانید با انجام دادن برخی کارها، تا حدودی از بروز این درد شدید جلوگیری کنید. یکی از روش های آسان برای کاهش درد در قسمت های مختلف بدن، قرار نگرفتن مادر حامله برای مدت طولانی، در یک حالت و همچنین، بلند نکردن به اشیاء سنگین در کل دوران بارداری است. البته مادران حامله می توانند در صورت بروز درد در بدن خود، در محل دردناک شده برای چند بار در روز، یک بطری آب گرم و یا یک صفحه گرم شده قرار دهند، تا درد و ناراحتی التیام یابد. علاوه بر این موارد، می توان با خیس نمودن یک حوله در آب گرم و قرار دادن آن در منطقه دردناک هم برای تسکین درد در بدن مادران باردار اقدام نمود. در نهایت، به عنوان یک مادر باردار به خاطر داشته باشید که اگر این کارها برای از بین بردن درد در بدن شما هم کارساز نبود، از یک کیسه یخ استفاده کنید، که مطمئنا بسیار خوب عمل خواهد کرد. اما به خاطر داشته باشید که پد و یا بسته یخ را نباید برای مدت بیش از 20 دقیقه استفاده نمود، زیرا یخ می تواند در طولانی مدت به اعصاب بدن فرد آسیب برساند.
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
آپلود فایل های و یا تصاویر برای این بحث را با کلیک کردن بر روی دکمه آپلود را در زیر. پشتیبانی gif,jpg,png,mp4,mp3,zip,rar
• استفاده در متن • حذف آپلود فایل (حداکثر اندازه فایل: 5 MB)
شما می توانید در پست خود رای گیری قرار دهید. رای گیری در پست شما نمایش داده خواهد شد.
Vote Options
کد امنیتی
برای جلوگیری از ارسال جفنگ توسط رباتها