امام رضا (ع) : به زنان حامله کندر بخورانید تا فرزندی که در بطن دارند اگر پسر است با هوش و دانا و شجاع و اگر دختر است خوش قیافه و خوش اخلاق گردد.

واحد تبلیغات | موبایل: 09109102122  |  تلگرام : 09370503331

  1. مهمان
  2. قبل از بارداری
  3. یکشنبه, فوریه 12 2017, 05:23 PM
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
• مادر بارداري هستم كه دوست دارم وضعيت خانه ام را تغيير دهم. چگونه می توانم اشيا سنگین را بلند كنم؟ به طوري كه به فرزندم آسيبي نرسد.
کارشناس 2 مامانم پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
Votes
Undo
هنگامی که زنی حامله می شود، بدن او خود به خود دچار عوارض و مشکلات خاصی در حفظ تعادل خواهد شد. در واقع، مرکز ثقل بدن زنان باردار دچار تغییرات گرانشی شده و بلند کردن اشیائ سنگین را براي اين افراد امري خطرناک مي سازد، چون می تواند به مادر باردار و جنین داخل رحم او صدمه برساند. فراموش نکنید كه انجام کارهای سنگین و بلند کردن مبلمان خانه تعادل بدن مادران باردار را به هم زده و شانس این افراد در سقوط کردن به شدت افزایش می دهد. بنابراین، زنان در طي دوران حاملگی خود نیاز دارند تا فوق العاده محتاط باشند! همچنین، به عنوان یک زن حامله یادتان باشد كه چمباتمه زدن و خم شدن به جلو برای برداشتن اجسام سنگین هم ایده مناسبی است، زیرا هنگامی که زنی با قرار گرفتن در چنین شرایطی چیزی را از روی زمین برمی دارد، فشار کمی به پشت بدن او وارد خواهد شد. فراموش نکنید كه فشار حاصله از بلند کردن اجسام در حالت ایده آل باید بر روی پاهای فرد بیافتد. بنابراين، سعی کنید تا در هنگام بلند کردن اجسام از روی زمین به برخی جاها تکیه نموده و با چمباتمه زدن به پایین بدن خم نشوید، تا بتوانید به راحتی و بدون بروز عوارض جسم مورد نیاز را بلند نماييد. در نظر داشته باشيد كه این کار شما را در برابر سقوط کردن هم محافظت خواهد نمود.
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
آپلود فایل های و یا تصاویر برای این بحث را با کلیک کردن بر روی دکمه آپلود را در زیر. پشتیبانی gif,jpg,png,mp4,mp3,zip,rar
• استفاده در متن • حذف آپلود فایل (حداکثر اندازه فایل: 5 MB)
شما می توانید در پست خود رای گیری قرار دهید. رای گیری در پست شما نمایش داده خواهد شد.
Vote Options
کد امنیتی
برای جلوگیری از ارسال جفنگ توسط رباتها