امام رضا (ع) : به زنان حامله کندر بخورانید تا فرزندی که در بطن دارند اگر پسر است با هوش و دانا و شجاع و اگر دختر است خوش قیافه و خوش اخلاق گردد.

واحد تبلیغات | موبایل: 09109102122  |  تلگرام : 09370503331

  1. مهمان
  2. قبل از بارداری
  3. یکشنبه, فوریه 12 2017, 05:23 PM
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
• باردار هستم و عادت به مصرف گیاه آلوئه ورا دارم. آيا بايد در مقدار مصرف اين گياه دقت كنم؟ مصرف چه مقدار از اين گياه برايم ضرري ندارد؟ لطفا سريع جواب بدين.
کارشناس 2 مامانم پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
Votes
Undo
نکته مهم در مورد میزان مصرف گیاه آلوئه ورا، توجه نمودن به توصیه-های دکتر متخصص زنان و زايمان قبل از شروع مصرف این گیاه برای اهداف دارویی است. با این که گیاه آلوئه ورا طبیعی بوده و ترکیبات خاصی ندارد، اما مصرف آن در طي دوران بارداری زنان می تواند برای سلامت جنين داخل رحم برخی از زنان حامله نامناسب باشد. با توجه به اين توصيفات، مهم است که زنان باردار در مورد دوز مصرفی این گیاه به توصیه های دکتر معالج خود توجه داشته باشند. همچنين، به خاطر داشته باشيد كه مصرف بیش از حد هر نوع ماده خوراکی و دارویی، حتی غذاهای طبیعی می تواند برای بدن زنان باردار مضر باشد. اما به طور معمول، مصرف 0.04-0.17 گرم گیاه خشک آلوئه ورا به عنوان یک عامل ملین طبیعی در براي زنان حامله امن خواهد بود. نکته مهم دیگر این است که مصرف منظم و مداوم عصاره گیاه آلوئه ورا به مدت یک هفته می تواند نوعي وابستگی خاصي را در بدن فرد به وجود آورد! به همین دلیل، بهتر است كه زنان باردار از مصرف مداوم آن جلوگیری كنند، تا دچار عوارض بعدی این ماده معجزه آسا نشوند.
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
آپلود فایل های و یا تصاویر برای این بحث را با کلیک کردن بر روی دکمه آپلود را در زیر. پشتیبانی gif,jpg,png,mp4,mp3,zip,rar
• استفاده در متن • حذف آپلود فایل (حداکثر اندازه فایل: 5 MB)
شما می توانید در پست خود رای گیری قرار دهید. رای گیری در پست شما نمایش داده خواهد شد.
Vote Options
کد امنیتی
برای جلوگیری از ارسال جفنگ توسط رباتها