امام رضا (ع) : به زنان حامله کندر بخورانید تا فرزندی که در بطن دارند اگر پسر است با هوش و دانا و شجاع و اگر دختر است خوش قیافه و خوش اخلاق گردد.

واحد تبلیغات | موبایل: 09109102122  |  تلگرام : 09370503331

  1. SSH
  2. قبل از بارداری
  3. پنج شنبه, فوریه 02 2017, 10:30 PM
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
مادر بارداري هستم كه به بیماری آنفولانزاي معده دچار شده ام. آيا نوشیدن مایعات کافی در حل اين مشكل به من كمك مي كند؟ يا وضعيت معده ام بدتر خواهد شد؟
کارشناس 2 مامانم پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
Votes
Undo
نوشیدن مایعات بسیار در طی روز توسط زنان حامله¬اي که از بیماری آنفلوآنزای معده رنج می¬برند، بسیار مهم است. بدن اين افراد در هنگام مبتلا شدن به بیماری آنفولانزاي معده مایعات زیادی را از طریق عرق کردن، استفراغ و اسهال از دست می¬دهد. به همين دليل، فرد بیمار در معرض خطر از دست دادن آب بدن خود قرار خواهد گرفت، به خصوص اگر او از تکرر ادرار رنج برده و یا ادرار تیره رنگی داشته باشد. علاوه بر بروز مشکل کم آبی در بدن مادران باردار مبتلا به بیماری آنفولانزاي معده، فقدان مایعات باعث کاهش حجم خون اين مادران شده و رسیدن اکسیژن به جنين داخل رحم او و تغذیه كودك در حال رشدش را با مشکل مواجه خواهد نمود.
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
آپلود فایل های و یا تصاویر برای این بحث را با کلیک کردن بر روی دکمه آپلود را در زیر. پشتیبانی gif,jpg,png,mp4,mp3,zip,rar
• استفاده در متن • حذف آپلود فایل (حداکثر اندازه فایل: 5 MB)
شما می توانید در پست خود رای گیری قرار دهید. رای گیری در پست شما نمایش داده خواهد شد.
Vote Options
کد امنیتی
برای جلوگیری از ارسال جفنگ توسط رباتها