امام رضا (ع) : به زنان حامله کندر بخورانید تا فرزندی که در بطن دارند اگر پسر است با هوش و دانا و شجاع و اگر دختر است خوش قیافه و خوش اخلاق گردد.

واحد تبلیغات | موبایل: 09109102122  |  تلگرام : 09370503331

  1. SSH
  2. قبل از بارداری
  3. پنج شنبه, فوریه 02 2017, 10:29 PM
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
چگونه می¬توان بروز آنفلوآنزای معده را در طی دوران بارداری زنان شناسایی کرد؟
کارشناس 2 مامانم پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
Votes
Undo
علل بروز آنفلوآنزای معده در طی دوران بارداری زنان به سختی قابل شناسایی می¬باشد، به خصوص اگر خانم در مراحل اولیه از دوران حاملگی خود قرار داشته باشد. جالب است بدانيد كه اكثر پزشكان متخصص زنان و زايمان اين مشكل را با ویار صبحگاهی زنان اشتباه مي¬گيرند. با این حال، نباید فراموش کرد كه اگر حالت تهوع و استفراغ در زن حامله¬اي با فقدان اشتها، گرفتگی عضلات، تب و یا اسهال همراه باشد، فرد ممکن است از ابتلا به آنفلوآنزای معده رنج ببرد. علاوه بر این موارد، يادتان باشد كه بيماري آنفلوآنزای معده فقط برای چند روز زن حامله را دچار ناراحتی می¬کند، در حالی که ویار صبحگاهی اکثر زنان تا سه ماهه دوم از دوران بارداري ادامه خواهد داشت. همچنین، در برخی موارد خود زنان حامله آنفولانزای معده را با مسمومیت غذایی و اشکالات موجود در معده خود اشتباه می¬گیرند، زیرا نشانه¬های همگی اين مشكلات مشابه هم هستند. با اين حال، به عنوان يك خانم باردار به ياد داشته باشيد كه در صورت بروز هر گونه مشكلي در بدنتان بهتر است به دکتر معالج خود مراجعه نموده و برای حل مشکل خود از او کمک بگیرد.
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
آپلود فایل های و یا تصاویر برای این بحث را با کلیک کردن بر روی دکمه آپلود را در زیر. پشتیبانی gif,jpg,png,mp4,mp3,zip,rar
• استفاده در متن • حذف آپلود فایل (حداکثر اندازه فایل: 5 MB)
شما می توانید در پست خود رای گیری قرار دهید. رای گیری در پست شما نمایش داده خواهد شد.
Vote Options
کد امنیتی
برای جلوگیری از ارسال جفنگ توسط رباتها