امام رضا (ع) : به زنان حامله کندر بخورانید تا فرزندی که در بطن دارند اگر پسر است با هوش و دانا و شجاع و اگر دختر است خوش قیافه و خوش اخلاق گردد.

واحد تبلیغات | موبایل: 09109102122  |  تلگرام : 09370503331

  1. SSH
  2. قبل از بارداری
  3. پنج شنبه, فوریه 02 2017, 10:23 PM
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
خانم بارداري هستم كه سابقه خانوادگي آلرژيكي دارم . آيا استفاده از گرده زنبور عسل براي من مناسب نيست؟ مصرف آن چه تاثيري بر بدن من و فرزندم مي گذارد؟
کارشناس 2 مامانم پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
Votes
Undo
یادتان باشد كه مصرف گرده زنبور عسل باعث بروز عوارض جانبی مختلفی در بدن برخی از زنان حامله می-شود، که این عوارض شامل بروز واکنش¬های حساسیتی، مشکلات گوارشی و مشکلات عصبی است. لازم است بدانيد كه واکنش¬های آلرژیک ممکن است در قالب حالت تهوع، خارش، تنگی نفس و بروز اشکال در بلع زن حامله آشکار شود. البته، بیشتر این عوارض جانبی خفیف بوده و بر سلامت مادر و جنین داخل رحم او تاثیر چندانی نمی¬گذارد. با اين حال، اگر شما هم به عنوان یک زن حامله هر یک از این عوارض جانبی را در بدن خود بعد از مصرف گرده زنبور عسل تجربه کردید، بلافاصله باید مصرف اين ماده غذايي را متوقف نموده و به دنبال کمک¬های پزشکی باشید. به همین دلیل، زنانی که دارای سابقه خانوادگی آلرژی هستند، باید از مصرف گرده زنبور عسل در طي دوران بارداری خود اجتناب کنند.
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
آپلود فایل های و یا تصاویر برای این بحث را با کلیک کردن بر روی دکمه آپلود را در زیر. پشتیبانی gif,jpg,png,mp4,mp3,zip,rar
• استفاده در متن • حذف آپلود فایل (حداکثر اندازه فایل: 5 MB)
شما می توانید در پست خود رای گیری قرار دهید. رای گیری در پست شما نمایش داده خواهد شد.
Vote Options
کد امنیتی
برای جلوگیری از ارسال جفنگ توسط رباتها