امام رضا (ع) : به زنان حامله کندر بخورانید تا فرزندی که در بطن دارند اگر پسر است با هوش و دانا و شجاع و اگر دختر است خوش قیافه و خوش اخلاق گردد.

واحد تبلیغات | موبایل: 09109102122  |  تلگرام : 09370503331

  1. SSH
  2. قبل از بارداری
  3. چهارشنبه, فوریه 01 2017, 04:36 PM
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
آيا مصرف گرده زنبور عسل باعث کاهش خطر افزایش فشار خون در زنان باردار مي شود؟
کارشناس 2 مامانم پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
Votes
Undo
یادتان باشد كه مصرف گرده زنبور عسل به بدن شما کمک می¬کند تا خون خود را پاک نموده و اکسیژن مورد نياز سلول¬های مغز خود را تامين كند. به همین دلیل، بسياري از پزشكان متخصص زنان و زايمان به بيماران خود توصيه مي¬كنند كه مصرف این ماده شگفت انگیز و طبیعی را به طور منظم در طي دوران حاملگی خود ادامه دهند. به عنوان يك خانم جوان و بي¬تجربه به خاطر داشته باشيد كه مصرف گرده زنبور عسل در طي دوران بارداري، زنان را از خطر ابتلا به فشار خون بالا محافظت کرده و یا خطر ابتلا به اين عارضه را در بدن اين افراد کاهش می¬دهد. يادتان باشد كه بالا رفتن فشار خون در بدن زن حامله می¬تواند برای سلامت خود مادر و جنین داخل رحم او بسیار خطرناک باشد. در نهايت، فراموش نکنید كه مصرف گرده زنبور عسل علائم مخصوص دوران بارداری مانند استرس و احساس خستگی را هم به میزان قابل توجهی کاهش مي¬دهد!
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
آپلود فایل های و یا تصاویر برای این بحث را با کلیک کردن بر روی دکمه آپلود را در زیر. پشتیبانی gif,jpg,png,mp4,mp3,zip,rar
• استفاده در متن • حذف آپلود فایل (حداکثر اندازه فایل: 5 MB)
شما می توانید در پست خود رای گیری قرار دهید. رای گیری در پست شما نمایش داده خواهد شد.
Vote Options
کد امنیتی
برای جلوگیری از ارسال جفنگ توسط رباتها