امام رضا (ع) : به زنان حامله کندر بخورانید تا فرزندی که در بطن دارند اگر پسر است با هوش و دانا و شجاع و اگر دختر است خوش قیافه و خوش اخلاق گردد.

واحد تبلیغات | موبایل: 09109102122  |  تلگرام : 09370503331

  1. SSH
  2. قبل از بارداری
  3. چهارشنبه, فوریه 01 2017, 04:34 PM
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
مادر بارداري هستم كه به بيماري پسوریازیس مبتلا شده ام. آيا استفاده از كرم هاي مرطوب كننده، اين مشكل را حل مي كند؟ آيا نياز به معاينه پزشك متخصص زنان و زايمان دارم؟ لطفا سريع جواب دهيد.
کارشناس 2 مامانم پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
Votes
Undo
هنگامی که زنی حامله می¬شود، بدن او نیاز به دقت فوق¬العاده دارد، مخصوصا هنگامی که فرد به بیماری پسوریازیس مبتلا شود. جالب است بدانيد كه در اغلب موارد، بروز مشکل پسوریازیس در مادر حامله می¬تواند به جنین داخل رحم او هم آسیب برساند. از این رو، زنان مبتلا به بيماري پسوریازیس باید در طي دوران بارداری خود به صورت مرتب به دکتر متخصص زنان و زايمان مراجعه نموده و تا حد امکان از داروهای موضعی توصیه شده توسط پزشک معااج خود برای درمان اين بیماری استفاده کنند. البته، فراموش نکنید كه مرطوب کننده¬های خاصی هم در داروخانه¬ها برای درمان بيماري پسوریازیس در دسترس افراد مختلف وجود دارد. ولی در بیشتر موارد، دکتر متخصص زنان و زايمان ممکن است استفاده از وازلین را برای درمان بيماري پسوریازیس در زنان حامله توصیه کند!
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
آپلود فایل های و یا تصاویر برای این بحث را با کلیک کردن بر روی دکمه آپلود را در زیر. پشتیبانی gif,jpg,png,mp4,mp3,zip,rar
• استفاده در متن • حذف آپلود فایل (حداکثر اندازه فایل: 5 MB)
شما می توانید در پست خود رای گیری قرار دهید. رای گیری در پست شما نمایش داده خواهد شد.
Vote Options
کد امنیتی
برای جلوگیری از ارسال جفنگ توسط رباتها