امام رضا (ع) : به زنان حامله کندر بخورانید تا فرزندی که در بطن دارند اگر پسر است با هوش و دانا و شجاع و اگر دختر است خوش قیافه و خوش اخلاق گردد.

واحد تبلیغات | موبایل: 09109102122  |  تلگرام : 09370503331

  1. SSH
  2. قبل از بارداری
  3. چهارشنبه, فوریه 01 2017, 04:34 PM
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
انجام كارهاي باغباني چه تاثيري بر بدن زنان باردار دارد؟ انجام چه نوع كارهاي مربوط به باغباني براي زنان باردار بي خطر است؟
کارشناس 2 مامانم پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
Votes
Undo
معمولا اکثر پزشکان متخصص زنان و زايمان به زنان حامله توصیه می¬کنند تا كه کارهای سبک باغبانی مربوط به باغچه منزل را خودشان انجام دهند. همچنين، اين پزشكان به بيماران خود توصيه مي¬كنند كه اگر پنجره و یا بالکنی در خانه خود دارد، گلدان¬هایی را در آنجا قرار داده و باغبانی کنند، زیرا این کار تنها چیزی است که می¬تواند زنان باردار را شاداب و آرام کند. البته، این افراد نباید کارهایی را که نیاز به خم شدن و حفاری سنگین دارد، انجام دهند. پس، لازم است به عنوان يك خانم باردار بدانيد كه شما هم می¬توانيد پنجره و یا بالکن خود را تبدیل به باغ کوچکي نموده و علاوه بر مشغول نگه داشتن خود، از شکوفه¬های تازه و زیبای گیاهان پرورشي خود هم لذت ببريد.
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
آپلود فایل های و یا تصاویر برای این بحث را با کلیک کردن بر روی دکمه آپلود را در زیر. پشتیبانی gif,jpg,png,mp4,mp3,zip,rar
• استفاده در متن • حذف آپلود فایل (حداکثر اندازه فایل: 5 MB)
شما می توانید در پست خود رای گیری قرار دهید. رای گیری در پست شما نمایش داده خواهد شد.
Vote Options
کد امنیتی
برای جلوگیری از ارسال جفنگ توسط رباتها