امام رضا (ع) : به زنان حامله کندر بخورانید تا فرزندی که در بطن دارند اگر پسر است با هوش و دانا و شجاع و اگر دختر است خوش قیافه و خوش اخلاق گردد.

واحد تبلیغات | موبایل: 09109102122  |  تلگرام : 09370503331

  1. SSH
  2. قبل از بارداری
  3. سه شنبه, ژانویه 31 2017, 12:35 PM
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
لطفا در مورد بیماری پسوریازیس در طی دوران بارداری زنان توضيح دهيد.
کارشناس 2 مامانم پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
Votes
Undo
مشکل پسوریازیس نوعی بیماری پوستی است که بیشتر پوست سر، دست¬ها، پاها، کمر، آرنج و زانوهای فرد باردار را تحت تاثیر قرار می¬دهد. در این بیماری به طور معمول، در سلول¬های پوست برخی از نواحی بدن زنان باردار به آهستگی شروع به رشد نموده و حالت پوسته پوسته شدن را ايجاد مي¬كند، که این وضعیت یک بار در هر هفته و یا بیشتر رخ مي¬دهد. با اين حال، زیاد نگران نباشید! زیرا همانطور که لایه¬های بیرونی پوست شما فرو می¬ریزد، سلول¬های پوستي جدیدي در محل آن¬ها رشد خواهد كرد. با اين حال، در عارضه پسوریازیس، سلول¬های پوستي جدید بسیار سریع رشد کرده و در مدت کوتاهی به صورت یک لایه سخت بر روی سطح پوست بدن و صورت زنان ظاهر می¬شوند. بر اثر رشد خیلی سریع خوشه اين سلول¬ها در برخی نواحی از پوست بدن زنان باردار، آن محل به شکل تکه¬های بسیار ضخیم و یا پلاک در خواهد آمد. البته، يادتان باشد كه این تکه¬های پوستی می¬تواند بسیار کوچک، متوسط و یا حتی بسیار بزرگ باشد.
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
آپلود فایل های و یا تصاویر برای این بحث را با کلیک کردن بر روی دکمه آپلود را در زیر. پشتیبانی gif,jpg,png,mp4,mp3,zip,rar
• استفاده در متن • حذف آپلود فایل (حداکثر اندازه فایل: 5 MB)
شما می توانید در پست خود رای گیری قرار دهید. رای گیری در پست شما نمایش داده خواهد شد.
Vote Options
کد امنیتی
برای جلوگیری از ارسال جفنگ توسط رباتها