امام رضا (ع) : به زنان حامله کندر بخورانید تا فرزندی که در بطن دارند اگر پسر است با هوش و دانا و شجاع و اگر دختر است خوش قیافه و خوش اخلاق گردد.

واحد تبلیغات | موبایل: 09109102122  |  تلگرام : 09370503331

  1. SSH
  2. قبل از بارداری
  3. سه شنبه, ژانویه 31 2017, 12:32 PM
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
مادر بارداری هستم كه در هنگام داشتن رابطه جنسی با همسرم درد شدیدي حس مي¬ كنم. آيا اين شرایط مي¬ تواند بیانگر بروز برفک واژن در بدن من باشد؟ لطفا در ورد نشانه¬های بروز بیماری برفک واژن در طی دوران بارداری زنان توضيح كاملي بدهيد.
کارشناس 2 مامانم پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
Votes
Undo
يكي از علائم شایع بروز برفک واژن در طی دوران حاملگی زنان بروز درد و حالت خارش در داخل و اطراف ناحیه واژن این افراد است. همچنین، ممکن است ترشحات واژن اين افراد به میزان قابل توجهی افزایش یافته و اين ترشحات حالت پنیری به خود بگیرند، که دارای در چنين شرايطي، ترشحات پنیری قوام بیشتری خواهد داشت. بنابراین، به عنوان يك خانم باردار توجه داشته باشید كه اگر ترشحات مهبل شما غلیظ شده و به رنگ سفید در آمده است، مراجعه به پزشک متخصص زنان و زایمان الزامی مي¬باشد. همچنین، فراموش نكنيد زنان بارداري که در هنگام ادرار کردن و یا داشتن رابطه جنسی درد شدیدی را ناحیه مهبل و یا شکم خود تجربه می¬کنند، هم ممکن است به برفک مهبل مبتلا شده باشند.
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
آپلود فایل های و یا تصاویر برای این بحث را با کلیک کردن بر روی دکمه آپلود را در زیر. پشتیبانی gif,jpg,png,mp4,mp3,zip,rar
• استفاده در متن • حذف آپلود فایل (حداکثر اندازه فایل: 5 MB)
شما می توانید در پست خود رای گیری قرار دهید. رای گیری در پست شما نمایش داده خواهد شد.
Vote Options
کد امنیتی
برای جلوگیری از ارسال جفنگ توسط رباتها