امام رضا (ع) : به زنان حامله کندر بخورانید تا فرزندی که در بطن دارند اگر پسر است با هوش و دانا و شجاع و اگر دختر است خوش قیافه و خوش اخلاق گردد.

واحد تبلیغات | موبایل: 09109102122  |  تلگرام : 09370503331

  1. SSH
  2. قبل از بارداری
  3. دوشنبه, ژانویه 30 2017, 11:02 PM
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
مادر بارداري هستم كه به بيماري پسوریازیس مبتلا شده ام. پزشك استروئید موضعی تجويز كرده است. اما وضعيت بدنم بدتر شده است. آيا دوباره به دكتر مراجعه كنم يا مصرف دارو را ادامه دهم؟
کارشناس 2 مامانم پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
Votes
Undo
گاهی اوقات، درمان موضعی ممکن است برای از بین بردن بیماری پسوریازیس در بدن برخی زنان باردار موثر باشد، اما در برخی موارد هم ممکن است وضعیت بدن مادر باردار را بدتر بکند. در چنین وضعیتی، معمولا دکتر متخصص زنان و زايمان از یک نور باریک ماوراء بنفش و فتوتراپی برای درمان مشکل بيمار خود استفاده خواهد نمود. در نهايت، به عنوان يك خانم باردار به ياد داشته باشيد كه در برخی موارد که بیماری پسوریازیس شدت بیشتری یافته است، دکتر معالج روش UVB گسترده را که جایگزینی مناسب برای استفاده از نور ماوراء بنفش باریک و فتوتراپی است، استفاده كند. پس، حتما در اين مورد با پزشك معالجتان مشورت كنيد!
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
آپلود فایل های و یا تصاویر برای این بحث را با کلیک کردن بر روی دکمه آپلود را در زیر. پشتیبانی gif,jpg,png,mp4,mp3,zip,rar
• استفاده در متن • حذف آپلود فایل (حداکثر اندازه فایل: 5 MB)
شما می توانید در پست خود رای گیری قرار دهید. رای گیری در پست شما نمایش داده خواهد شد.
Vote Options
کد امنیتی
برای جلوگیری از ارسال جفنگ توسط رباتها