امام رضا (ع) : به زنان حامله کندر بخورانید تا فرزندی که در بطن دارند اگر پسر است با هوش و دانا و شجاع و اگر دختر است خوش قیافه و خوش اخلاق گردد.

واحد تبلیغات | موبایل: 09109102122  |  تلگرام : 09370503331

  1. SSH
  2. قبل از بارداری
  3. شنبه, ژانویه 28 2017, 11:55 PM
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
روش ¬هاي جلوگیری از زایمان زودرس مادران حامله در طی سه ماهه آخر از اين دوران كدام¬ ها هستند؟
کارشناس 2 مامانم پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
Votes
Undo
انجمن پزشکی آمریکا توصیه می¬کند که زنان باردار با ورود به هفته بیست¬و¬چهارم از دوران بارداری خود نباید برای مدت بیشتر از چهار ساعت در یک حالت ثابت، سرپا بایستند. اگر این مادران مجبور باشند که برای مدت بیش از 30 دقیقه در یک حالت ثابت، سرپا بایستند، به دلیل جریان یافتن خون مستمر و زیاد به ناحیه شکم و رحم مادر، شریان¬ها و رگ¬های اطراف رحم او تحت فشار فوق¬العاده¬ای قرار خواهند گرفت. بروز چنین شرایطی هم به نوبه خود، سبب فشرده شدن رحم مادر باردار به جای گسترش یافتن آن خواهد شد. بنابراین، مي¬توان ادعا كرد كه سرپا ایستادن یک مادر حامله باعث فشرده شدن بیشتر رگ¬های او و حتی قطع شدن جریان خون به سمت ناحیه شکم و رحم مادر می¬شود. در نتیجه، حالت قرار گرفتن و شکل رحم مادر باردار را تغییر داده و سبب از انسداد رگ¬ها و شریان¬های این منطقه از بدن او خواهد شد. همچنين، انجمن پزشکان دنیا به تمام زنان حامله توصیه می¬کند که نباید اشیایی را که بیشتر از 1 تا 2 کیلوگرم وزن دارند، از هفته بیستم به بعد دوران بارداری خود بلند کرده و یا بردارند. اما ممکن است این توصیه¬ها استاندارد نباشند و بر اساس شرایط بدنی مادران حامله، با هم فرق داشته باشند. با اين حال، می¬توان اثبات کرد هنگامی که یک مادر حامله جسم سنگینی را بلند کرده و یا حمل می¬کند، ماهیچه معده او فشار شدیدی را بر روی رحم ایجاد می¬کند، که معمولا این افزایش فشار می¬تواند باعث بروز زایمان زودرس در مادر باردار شود.
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
آپلود فایل های و یا تصاویر برای این بحث را با کلیک کردن بر روی دکمه آپلود را در زیر. پشتیبانی gif,jpg,png,mp4,mp3,zip,rar
• استفاده در متن • حذف آپلود فایل (حداکثر اندازه فایل: 5 MB)
شما می توانید در پست خود رای گیری قرار دهید. رای گیری در پست شما نمایش داده خواهد شد.
Vote Options
کد امنیتی
برای جلوگیری از ارسال جفنگ توسط رباتها