امام رضا (ع) : به زنان حامله کندر بخورانید تا فرزندی که در بطن دارند اگر پسر است با هوش و دانا و شجاع و اگر دختر است خوش قیافه و خوش اخلاق گردد.

واحد تبلیغات | موبایل: 09109102122  |  تلگرام : 09370503331

  1. SSH
  2. قبل از بارداری
  3. شنبه, ژانویه 28 2017, 11:52 PM
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
. چگونه می¬توانم از بروز برفک واژن در طی دوران بارداری خود جلوگیری كنم؟
کارشناس 2 مامانم پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
Votes
Undo
شما به عنوان یک زن حامله می¬توانید روش¬های مختلفی را برای جلوگیری از بروز برفک در واژن خوددر طي اين دوران حساس امتحان کنید. اما برخي از ساده¬ترين این راهکارها عبارتند از:
1. پوشیدن لباس زیر تهیه شده از پارچه¬هایی مثل پنبه که بتواند رطوبت این ناحیه را به خوبی جذب نموده و یا باعث تبخیر شدن آن شود.
2. زنان در طي دوران بارداری خود باید اطمینان داشته باشند که لباس زیر آن¬ها همیشه تمیز و خشک باشد. برای این کار، بهتر است قبل از استفاده از لباس زيرهاي خود، از تمیز بودن و خشکی آن¬ها در برابر نور خورشید مطمئن شوند، زیرا رطوبت موجود در لباس¬ها و خود ناحیه مهبل می¬تواند احتمال بروز برفک واژن را در طی دوران بارداری زنان بالا ببرد. به همين دليل، به عنوان يك خانم باردار سعی کنید تا در این دوره از زندگی خود از لباس زیرهای ضد تعریق و کرم¬های ضد قارچ، مخصوصا در ناحیه واژن خود استفاده کنید، زیرا این کار می¬تواند از مبتلا شدن شما به برفک واژن به میزان قابل توجهی جلوگیری کند.
3. در نهايت، به عنوان يك خانم جوان و بي¬تجربه فراموش نکنید كه استفاده از پدهای بهداشتی در طولانی مدت می¬تواند منجر به بروز برفک واژن در طی دوران حاملگی زنان شود.
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
آپلود فایل های و یا تصاویر برای این بحث را با کلیک کردن بر روی دکمه آپلود را در زیر. پشتیبانی gif,jpg,png,mp4,mp3,zip,rar
• استفاده در متن • حذف آپلود فایل (حداکثر اندازه فایل: 5 MB)
شما می توانید در پست خود رای گیری قرار دهید. رای گیری در پست شما نمایش داده خواهد شد.
Vote Options
کد امنیتی
برای جلوگیری از ارسال جفنگ توسط رباتها