امام رضا (ع) : به زنان حامله کندر بخورانید تا فرزندی که در بطن دارند اگر پسر است با هوش و دانا و شجاع و اگر دختر است خوش قیافه و خوش اخلاق گردد.

واحد تبلیغات | موبایل: 09109102122  |  تلگرام : 09370503331

  1. SSH
  2. زایمان و بارداری
  3. شنبه, ژانویه 28 2017, 11:52 PM
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
مادر بارداري هستم كه ماه¬هاي اوليه اين دوران را سپري مي¬كنم. تا به حال دو بار دچار بروز برفک واژن شده¬ام. دليل اين بيماري چيست؟ لطفا زود جواب بدين.
کارشناس 2 مامانم پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
Votes
Undo
همانطور که می¬دانید هنگامی که زنی حامله می¬شود، بدن او تغییرات هورمونی زیادی را تجربه خواهد نمود. تغییرات ایجاد شده در میزان ترشح هورمون¬های زنانه مثل استروژن می¬تواند شانس مبتلا شدن اين زنان را به بیماری برفک واژن به شدت افزایش دهد. جالب است بدانيد كه بروز برفک واژن در واژن زنان باردار می¬تواند تا پایان دوران حاملگی چند بار تکرار شود! علاوه بر افزایش ترشحات هورمونی در بدن زنان باردار، اگر فرد هر نوع آنتی¬بیوتیک حاوی استروژن را در این دوره حساس از زندگی خود مصرف کند، شانس مبتلا شدن او به برفک واژن هم به میزان قابل توجهی افزایش خواهد یافت. همچنين، زنانی که مبتلا به دیابت هستند، بیشتر از ساير خانم¬هاي باردار در معرض خطر ابتلا به بیماری برفک واژن قرار دارند. بهتر است شما هم به دنبال وجود يكي از اين دلايل در بدن خود باشيد!
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
آپلود فایل های و یا تصاویر برای این بحث را با کلیک کردن بر روی دکمه آپلود را در زیر. پشتیبانی gif,jpg,png,mp4,mp3,zip,rar
• استفاده در متن • حذف آپلود فایل (حداکثر اندازه فایل: 5 MB)
شما می توانید در پست خود رای گیری قرار دهید. رای گیری در پست شما نمایش داده خواهد شد.
Vote Options
کد امنیتی
برای جلوگیری از ارسال جفنگ توسط رباتها