امام رضا (ع) : به زنان حامله کندر بخورانید تا فرزندی که در بطن دارند اگر پسر است با هوش و دانا و شجاع و اگر دختر است خوش قیافه و خوش اخلاق گردد.

واحد تبلیغات | موبایل: 09109102122  |  تلگرام : 09370503331

  1. مهمان
  2. زایمان و بارداری
  3. شنبه, ژانویه 28 2017, 10:34 AM
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
علل بروز درد گردن در طي دوران بارداري زنان چيست؟
کارشناس 2 مامانم پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
Votes
Undo
معمولا، رباط گردن و شانه¬های زنان در طی دوران بارداری ضعیف و سست شده و عضلات پشت بدن آن¬ها نیز با شروع حاملگی با فشار بیشتری روبرو می¬شوند. جالب است بدانيد كه این فشار با بزرگ¬تر شدن شکم زنان باردار تشديد خواهد یافت. بروز این حالات، در مجموع می¬تواند درد در ناحیه گردن مادران باردار را به دنبال داشته باشد. البته، براي جلوگيري از بروز اين شرايط، همیشه به زنان باردار توصیه می¬شود که سعی کنند در هنگام خوابیدن بر روی سمت چپ بدن خود قرار بگیرند. همچنین، نباید فراموش کرد كه انجام برخي کارهای روزانه نیز ممکن است باعث بروز درد در ناحیه گردن این افراد شود. علاوه بر اين موارد، با پیشرفت دوران حاملگی، هر مادري تمایل دارد تا انجام فعالیت¬های روزمره خود را کم كرده و بیشتر وقت خود را صرف نشستن بر روی مبل و یا صندلی كند. اما، این افراد نمی¬توانند تمام روز را بی¬کار بنشینند و بیشتر وقت خود را صرف مطالعه و یا تماشای یک دستگاه دارای صفحه نمایش مانند تلویزیون و یا کامپیوتر بكنند، زيرا بر اساس نظريه بسياري از پزشكان متخصص زنان و زايمان، علت اساسی بروز درد گردن در طي دوران بارداری زنان، بي¬تحركي است.
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
آپلود فایل های و یا تصاویر برای این بحث را با کلیک کردن بر روی دکمه آپلود را در زیر. پشتیبانی gif,jpg,png,mp4,mp3,zip,rar
• استفاده در متن • حذف آپلود فایل (حداکثر اندازه فایل: 5 MB)
شما می توانید در پست خود رای گیری قرار دهید. رای گیری در پست شما نمایش داده خواهد شد.
Vote Options
کد امنیتی
برای جلوگیری از ارسال جفنگ توسط رباتها