امام رضا (ع) : به زنان حامله کندر بخورانید تا فرزندی که در بطن دارند اگر پسر است با هوش و دانا و شجاع و اگر دختر است خوش قیافه و خوش اخلاق گردد.

واحد تبلیغات | موبایل: 09109102122  |  تلگرام : 09370503331

  1. مهمان
  2. قبل از بارداری
  3. شنبه, ژانویه 28 2017, 10:32 AM
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
برفک مهبل زنان در طی دوران بارداری چیست؟
کارشناس 2 مامانم پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
Votes
Undo
با سلام
برفک، نوعی عفونت قارچی بسیار رایج است. در علم پزشکی، اين نوع عفونت قارچی با عنوان "کاندیدیاز" نیز شناخته می¬شود. جالب است بدانيد كه عفونت قارچی برفک عمدتا در قسمت¬هایی از بدن زنان باردار که گرم و مرطوب هستند، رشد می¬یابد. معمولا، رایج¬ترین نواحی از بدن زنان که ممکن است تحت تاثیر عفونت برفکی قرار گیرد، واژن، دهان و برخی از نواحی پوست بدن می¬باشد. علاوه بر اين موارد، یادتان باشد كه کاندیدیاز نوعی شبه مخمر بوده و ممکن است در دوران قبل از حاملگی نیز در مهبل (واژن) زنان وجود داشته باشد، اما فرد متوجه آن نشود. ولي با شروع دوران بارداری و ترشح هورمون¬های مختلف در بدن زن حامله، باکتری¬های موجود در واژن، بدن او را تحت تاثیر قرار داده و به حفظ این قارچ¬ها و رشد کنترل نشده آن¬ها کمک کند. بنابراین، مي¬توان ادعا كرد در مواردی که تعادل طبیعی ترشحات در مهبل (واژن) زنان به هم بخورد، باکتری-های موجود در این ناحیه از بدن هم کاندیدای کمک گرفتن شده و شروع به رشد می¬کنند. در نتيجه، این وضعیت در بدن زنان باردار منجر به بروز برفک واژن که با عنوان "مخمر عفونی" نیز شناخته می¬شود، گردد.
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
آپلود فایل های و یا تصاویر برای این بحث را با کلیک کردن بر روی دکمه آپلود را در زیر. پشتیبانی gif,jpg,png,mp4,mp3,zip,rar
• استفاده در متن • حذف آپلود فایل (حداکثر اندازه فایل: 5 MB)
شما می توانید در پست خود رای گیری قرار دهید. رای گیری در پست شما نمایش داده خواهد شد.
Vote Options
کد امنیتی
برای جلوگیری از ارسال جفنگ توسط رباتها