امام رضا (ع) : به زنان حامله کندر بخورانید تا فرزندی که در بطن دارند اگر پسر است با هوش و دانا و شجاع و اگر دختر است خوش قیافه و خوش اخلاق گردد.

واحد تبلیغات | موبایل: 09109102122  |  تلگرام : 09370503331

  1. مهمان
  2. قبل از بارداری
  3. یکشنبه, مارس 12 2017, 11:05 PM
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
زني باردار هستم. اكنون وارد هفته چهارم از اين دوران شدم. لوزه هايم آبسه كرده است. براي درمانش چه كار كنم؟ لطفا زود جواب بدين.
مامانم پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
Votes
Undo
به زنان حامله توصیه می شود تا برای درمان گلودرد خود، بلافاصله بعد از مشاهده علائم درد حتما باید به پزشک مراجعه كنند، تا بعد از بررسی وضعیت بیمار و تشخیص نوع عفونت، دکتر بتواند با تجویز آنتی بیوتیک مناسب، او را درمان کند. ولی اگر در ناحیه گلوی زن حامله آبسه تشکیل شده باشد، دکتر با استفاده از یک آمپول و یا با ایجاد یک برش کوچک مقداری از مایع آبسه را برداشته و تحت آزمایش قرار می دهد. فراموش نکنید كه دکتر با استفاده از این روش، دارو مناسبي را برای درمان عفونت فرد بيمار تجویز خواهد نمود. از آنجا که در این روش، بعد از برداشتن نمونه عفونت، فرد بیمار ممکن است در خوردن غذا و نوشیدن مایعات کمی مشکل پیدا کند، دکتر معالج برای جلوگیری از بروز مشکل کم آبی در بدن او تزریق مایعات داخل وریدی را توصیه می کند.
در نهايت، به عنوان يك خانم جوان و بي تجربه این نکته مهم را فراموش نكنيد که اگر دکتر در طول روند درمان باز با رویداد عود کردن عفونت در لوزه مادر باردار مواجه شود، ممکن است عمل جراحی را برای برداشتن لوزه ها به بیمار خود توصیه کند، که این عمل جراحی با نام "جراحی لوزه" شناخته می شود.
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
آپلود فایل های و یا تصاویر برای این بحث را با کلیک کردن بر روی دکمه آپلود را در زیر. پشتیبانی gif,jpg,png,mp4,mp3,zip,rar
• استفاده در متن • حذف آپلود فایل (حداکثر اندازه فایل: 5 MB)
شما می توانید در پست خود رای گیری قرار دهید. رای گیری در پست شما نمایش داده خواهد شد.
Vote Options
کد امنیتی
برای جلوگیری از ارسال جفنگ توسط رباتها