امام رضا (ع) : به زنان حامله کندر بخورانید تا فرزندی که در بطن دارند اگر پسر است با هوش و دانا و شجاع و اگر دختر است خوش قیافه و خوش اخلاق گردد.

واحد تبلیغات | موبایل: 09109102122  |  تلگرام : 09370503331

  1. مهمان
  2. قبل از بارداری
  3. یکشنبه, مارس 12 2017, 11:01 PM
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
زني 28 ساله هستم. من مهندس مكانيك هستم و در يك كارخانه چوب بري كار مي كنم. اكنون باردار شدم. وقتي در محل كارم هستم احساس مي كنم كه صداي اره برقي ها براي جنين خيلي بلند است. آيا اين شرايط براي شنوايي فرزندم خطرناك است؟
مامانم پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
Votes
Undo
قرار گرفتن جنین داخل رحم شما در معرض صداهای بلند خوب نیست، زیرا شنیدن صداهای بلند در فواصل منظم و مکرر و یا در دوره های طولانی مدت برای او مضر بوده و ممکن است قدرت شنوایی جنين را در بطن مادر از او بگيرد. به همین دلیل، اگر مادر بارداری مجبور است برای هشت تا ده ساعت در کنار یک اره برقی و یا یک ماشین چمن زنی (85 تا 100 دسی بل) کار کند و یا صدایی با حجم بیش از 140 دسی بل تولید شده توسط یک موتور و یا یک تقویت کننده کنسرت موسیقی را بشنود، ممكن است جنین داخل رحم خود را از دست بدهد. به همین دلیل، برای اینکه جنین داخل رحم مادران باردار از تمام خطرات مرتبط با سر و صدا بلند در امان باشد، باید خود مادر از قرار گرفتن در برخی شرایط خودداری کند.
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
آپلود فایل های و یا تصاویر برای این بحث را با کلیک کردن بر روی دکمه آپلود را در زیر. پشتیبانی gif,jpg,png,mp4,mp3,zip,rar
• استفاده در متن • حذف آپلود فایل (حداکثر اندازه فایل: 5 MB)
شما می توانید در پست خود رای گیری قرار دهید. رای گیری در پست شما نمایش داده خواهد شد.
Vote Options
کد امنیتی
برای جلوگیری از ارسال جفنگ توسط رباتها