امام رضا (ع) : به زنان حامله کندر بخورانید تا فرزندی که در بطن دارند اگر پسر است با هوش و دانا و شجاع و اگر دختر است خوش قیافه و خوش اخلاق گردد.

واحد تبلیغات | موبایل: 09109102122  |  تلگرام : 09370503331

  1. مهمان
  2. قبل از بارداری
  3. شنبه, مارس 11 2017, 11:37 PM
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
وارد هفته 13 از دوران بارداري شدم. دكتر به من گفت كه هنوز رشد كرك هاي جنيني فرزندم شروع نشده و هفته بعد بايد دوباره معاينه شوم. مي خواستم بدانم كه کرک های جنینی چيست؟ اين كرك ها چه فوايدي برايم دارد؟
کارشناس 2 مامانم پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
Votes
Undo
روند رشد موهاي بدن جنين در طي دوران بارداری فقط به سر او محدود نمی شود. معمولا در هفته 14 از دوران بارداری، موهای کرک مانندی به نام کرک های جنینی شروع به رشد کرده و پوشش پرزدار مویی را برای گرم نگه داشتن اعضای بدن جنین به وجود مي آورند. در بسياري موارد، کرک هاي به وجود آمده بر روی پوست بدن جنین باقی نمي ماند و در هنگام تولد، با تجمع چربی ها در زیر پوست این نواحی از بدن او می ریزد، زیرا بعد از تولد این چربی ها وظیفه گرم نگه داشتن بدن نوزاد را به عهده دارند. اين در حالي است كه کرک های جنینی مسئوليت گرم نگه داشتن بدن جنین تا هفته 30 از دوران بارداری به عهده داشتند.
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
آپلود فایل های و یا تصاویر برای این بحث را با کلیک کردن بر روی دکمه آپلود را در زیر. پشتیبانی gif,jpg,png,mp4,mp3,zip,rar
• استفاده در متن • حذف آپلود فایل (حداکثر اندازه فایل: 5 MB)
شما می توانید در پست خود رای گیری قرار دهید. رای گیری در پست شما نمایش داده خواهد شد.
Vote Options
کد امنیتی
برای جلوگیری از ارسال جفنگ توسط رباتها