امام رضا (ع) : به زنان حامله کندر بخورانید تا فرزندی که در بطن دارند اگر پسر است با هوش و دانا و شجاع و اگر دختر است خوش قیافه و خوش اخلاق گردد.

واحد تبلیغات | موبایل: 09109102122  |  تلگرام : 09370503331

  1. مهمان
  2. قبل از بارداری
  3. شنبه, مارس 11 2017, 11:36 PM
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
زني 30 ساله و مهندس مكانيك هستم. در يك كارخانه اتومبيل سازي كار مي كنم. به تازگي باردار شدم. آيا صداهاي بلند كارخانه براي فرزندم مضر است؟
کارشناس 2 مامانم پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
Votes
Undo
اگر مادر بارداری در معرض سر و صداهای بلند و طولانی مدت قرار گیرد، این حالت مي تواند منجر به افزایش فشار خون او شده و اختلالات مادرزادی را در جنین داخل رحم او به دنبال داشته باشد. تحقیقاتی که در این مورد، بر روی حیوانات انجام شده است، ثابت می کند که قرار گرفتن مادر باردار در معرض صداهای بلند تاثیرات منفی زیادی بر روند رشد جنین داخل رحم او خواهد داشت. پيش بيني مي شود كه نتایج این آزمایشات در بدن انسان هم به همین منوال باشد. فراموش نکنید نوزادانی که در چنین شرایطی در داخل رحم مادر خود رشد می کنند، ممکن است بعد از به دنیا آمدن هم ممكن است فعالیت های حرکتی محدودي داشته باشند و يا دیرتر از هم سن و سالان خود به بلوغ برسند. علاوه بر اين موارد، بروز رفتارهای غیرعادی از چنین کودکانی بعید نیست، زیرا توسعه مهارت های یادگیری این کودکان کند خواهند بود. در نهايت، لازم است به عنوان يك خانم جوان و بي تجربه به خاطر داشته باشيد كه سطح ترشح کورتیزول در طول دوران شیرخوارگی اين نوزادان به شدت بالا خواهد بود.
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
آپلود فایل های و یا تصاویر برای این بحث را با کلیک کردن بر روی دکمه آپلود را در زیر. پشتیبانی gif,jpg,png,mp4,mp3,zip,rar
• استفاده در متن • حذف آپلود فایل (حداکثر اندازه فایل: 5 MB)
شما می توانید در پست خود رای گیری قرار دهید. رای گیری در پست شما نمایش داده خواهد شد.
Vote Options
کد امنیتی
برای جلوگیری از ارسال جفنگ توسط رباتها